پاکستان در مورد خشونت در دهلی کیسان: پاکستان از خشونت علیه کشاورزان در دهلی و پلیس در لاهور می خندد

ژانویه 27, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • خشونت در پاکستان در روز سه شنبه در دهلی برای تغذیه جنبش های کشاورزان آغاز شد
  • یک تظاهرات قوی دانشجویی در دانشگاه پنجاب مرکزی ، واقع در پنجاب پاکستان آغاز شد
  • در همین حال ، پلیس پاکستان بی رحمانه دانشجویان معترض را مورد ضرب و شتم قرار می دهد

لاهور
خشونت در پاکستان در دهلی روز سه شنبه به منظور دامن زدن به شور و نشاط کشاورزان آغاز شد. دانشجویان دانشگاه پنجاب مرکزی ، واقع در ایالت پنجاب ، یک تظاهرات شدید را آغاز کردند. در همین حال ، پلیس پاکستان دانشجویان معترض را بی رحمانه مورد ضرب و شتم قرار داده و آنها را از دانشگاه بیرون برد. دانشجویان عصبانی غروب آن را آتش زدند. بسیاری از دانشجویان در وحشیگری پلیس پاکستان به شدت زخمی شده اند.

این دانشجویان معترض به تصمیم برگزاری امتحانات در دانشگاه در دوره تاج اعتراض داشتند. این دانش آموزان طی دو روز گذشته به نفع آزمون آنلاین نشان داده اند. دانشجویان ادعا می کنند که به دلیل مسدود شدن ویروس تاج ، آنها در تمام طول سال در حال مطالعه آنلاین هستند و اکنون مجبور به شرکت در امتحانات دانشگاه هستند. دانشجویان گفتند که این دانشگاه دوره را به اتمام نرسانده و اکنون برای امتحان تحت فشار است.
پونگال پاکستان مجبور شد توزیع پول به بانک جهانی ، با انتظار 12 میلیارد دلار وام
دانشجویان عصبانی شعارهایی سر دادند و آن را به آتش کشیدند
در این تظاهرات مسالمت آمیز دانشجویان ، پلیس آنها را مقصر دانست و از دانشگاه بیرون راند. در این مدت با دویدن و دویدن مورد ضرب و شتم قرار گرفت. دانشجویان خشمگین شعار می دادند و عصر را روشن می کردند. به دنبال برخورد پرخاشگرانه دانش آموزان ، وزیر آموزش و پرورش دولت عمران شفكات محمود گفت كه با توجه به شرایط خاص ، باید امكان برگزاری یك امتحان آنلاین را در نظر گرفت.

توضیح اینکه در اواسط جنبش کشاورزان در هند ، در تاریخ 26 ژانویه ، روز جمهوری ، سازمان های کشاورزان با تراکتور بیرون آمدند. عکسهای خشونت نیز در جریان این تجمع ظاهر شد. پلیس ها مورد ضرب و شتم قرار گرفتند ، موانع در هم شکسته شد. تلاش برای درهم شکستن اتوبوس های DTC با تراکتور صورت گرفت. اموال دولت آسیب دیده است. در میان همه اینها ، تصویری از سازمانهای دهکده وجود دارد که پرچم خود را در مقابل قلعه سرخ تکان می دهند. این فیلم های مربوط به خشونت در بسیاری از پست های توییتر مربوط به پاکستان به اشتراک گذاشته شده است.
پنگال پاکستان برای نجات هواپیماهای ربوده شده در مالزی 51 کرور روپیه پرداخت ، یک توهین بین المللی وجود داشت
“پرچم هالسا از قلعه سرخ ، داستان ساخته شده است”
ترول های پاکستانی که زندگی خود را با بدهی سپری می کنند ، جشن خشونت در دهلی را آغاز کرده اند. به اشتراک گذاری یک ویدیو در این دسته توییتر ، به نام پاکستان اول ، نوشته شده است “پرچم کالسا از قلعه سرخ. داستانی در حال ساخت است بیایید چای بنوشیم. ویدیوی دیگری از همان حساب توییتر ارسال شده است. در این معترضین به عنوان توهین به سه رنگ با وقار هند مشاهده می شود. در آن می خوانید: “تظاهرات کننده و پرچم هند”.

پاکستان کیسان

پلیس در دانشگاه پاکستان مورد ضرب و شتم قرار گرفت

[ad_2]