ویروس کرونا WHO: تیم WHO تحقیق در مورد Covid-19 Origins را در ووهان پس از 14 روز انزوا آغاز کرد – دانشمندان WHO از “اسارت” 14 روزه آزاد شدند

ژانویه 28, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دانشمندان سازمان بهداشت جهانی در حال آغاز تحقیقات پس از 14 روز انزوا در چین هستند
  • دانشمندان WHO برای یافتن منشأ تاج به ووهان وارد می شوند
  • دانشمندان چینی از نزدیک تحت نظارت هستند ، بسیاری از کشورها ، از جمله ایالات متحده ، در مورد نتیجه ابراز تردید کرده اند

ووهان
دانشمندان سازمان بهداشت جهانی که برای بررسی ریشه ویروس تاج وارد ووهان شدند ، کار خود را با پایان دادن به انزوای 14 روزه چین آغاز کردند. صبح روز پنجشنبه ، وی در حال خروج از هتل و سوار شدن به اتوبوس مشاهده شد. معلوم نبود کجا می روند. تیم WHO در 14 ژانویه وارد چین شد.

چین به دلیل زیر سوال بردن تحقیقات از آمریکا عصبانی است
چندین سال همچنین س questionsالاتی را در مورد اینکه تیم WHO برای بررسی این اپیدمی جهانی در یک سال به ووهان می رود ، ایجاد کرده است. بسیاری از کشورها ، از جمله ایالات متحده و انگلستان ، شک دارند که این دیدار نتایج قابل توجهی به همراه داشته باشد. از طرف دیگر ، چین از ابتدا با ترس در مورد منشأ تاج ووهان بی اساس است. چین همچنین ایالات متحده را به دلیل شکل گیری تحقیقات سازمان بهداشت جهانی انتقاد کرده است.

چین ممکن است تور موسسه ووهان را متوقف کند
ژو لیزان ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین با تأیید بازدید از کارشناسان WHO ، در یک کنفرانس خبری روز دوشنبه گفت که چین از مطالعه متخصصان از سراسر جهان برای تعیین منشا و شیوع ویروس پشتیبانی می کند. با این حال ، ژائو جزئیاتی درباره این بازدید و اینکه آیا اجازه بازدید از موسسه ویروس شناسی ووهان (WIV) را دارد ، ارائه نداد. چندین کارشناس دیگر ، از جمله دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، ادعا می کنند که این تاج از موسسه ووهان است.

آیا چین به تیم WHO اجازه می دهد تا تحقیقات صحیح را انجام دهد؟
با این حال ، WIV اتهامات را به دلیل انگیزه های سیاسی رد کرد. پیش از این ، جن ایشین ، معاون رئیس کمیسیون بهداشت ملی (NHC) در تاریخ 9 ژانویه به رسانه ها گفت که زمان ورود تیم به ووهان هنوز در حال بررسی است. ژنگ گفت چین و سازمان بهداشت جهانی در چهار کنفرانس ویدئویی درباره توافق ویژه ای برای تحقیق توافق کرده اند. همچنین کارشناسانی از چین به همراه تیمی که برای تحقیق در این زمینه می آید از ووهان دیدار خواهند کرد. با این حال ، احتمال دخالت دولت چین در تحقیقات آنها نیز وجود دارد.

جهان نمی داند که تاج ، قاتل 21 میلیون نفر از کجا آمده است
پیش از این ، رئیس سازمان جهانی بهداشت Tedros Adhanom Gebrays از پکن به دلیل عدم مجوز لازم به تیمی از متخصصان انتقاد کرد. تاکنون 2،186،521 نفر بر اثر این ویروس کشنده در سراسر جهان جان خود را از دست داده اند ، تعداد کل افراد آلوده به 101،523،178 نفر رسیده است.

[ad_2]