ویروس کرونا ویروس کما در انگلیس: مرد جوانی پس از 10 ماه اقامت در انگلیس از کما خارج شد ، از شیوع ویروس کرونا مطلع نیست

فوریه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • مرد جوانی از انگلستان حتی پس از دو بار آلوده بودن از ویروس تاج بی اطلاع است
  • این انگلیسی تقریباً 10 ماه در کما بود و از فاجعه خبری نداشت.
  • نام این مرد جوان جوزف فلاویل (19 ساله) بود و در اول مارس سال 2020 با اتومبیل برخورد کرد.

لندن
اپیدمی ویروس کرون در حال نبرد با جهان است ، اما مرد جوانی در انگلیس حتی پس از دو بار آلوده شدن به ویروس از آن اطلاع نداشت. در حقیقت ، این جوان انگلیسی حدود 10 ماه در کما بود و هیچ اطلاعاتی در مورد این بزرگترین فاجعه در جهان وجود نداشت. این مرد جوان جوزف فلاویل (19 ساله) نام داشت و در اول مارس سال 2020 با اتومبیل برخورد کرد.

جوزف که سه هفته قبل از اولین قفل در انگلیس در یک حادثه زخمی شد ، به کما رفت. جوزف پس از حدود 10 ماه کما ، به آرامی شروع به بهبودی و واکنش نشان داد. خاله جوزف سالی ، فلاویل اسمیت ، به گاردین گفت: “او هیچ چیز در مورد اپیدمی نمی داند زیرا او طی 10 ماه گذشته خوابیده است.” اطلاعات او اکنون در حال افزایش است ، ما هنوز نمی دانیم او چه می داند.

خانواده سعی می کنند از طریق یک تماس ویدیویی جوزف را متقاعد کنند
سیلی گفت: “من نمی دانم از کجا شروع کنم. یک سال پیش ، اگر کسی به من می گفت که سال گذشته چه اتفاقی افتاده است ، فکر نمی کنم باور کنم. من تصوری ندارم که جوزف چگونه می فهمد ما در حال گذراندن یک شرایط هستیم. وی گفت که خانواده سعی کردند جوزف را از طریق یک تماس ویدیویی متقاعد کنند.


وی گفت ما به دلیل محدودیت های ویروس کرونا نمی توانیم به سراغش برویم ، بنابراین مجبور شدیم از طریق یک تماس تصویری این موضوع را بیان کنیم. با این حال ، ما هنوز درمورد مقیاس همه گیری به جوزف نگفته ایم. سالی گفت که وقتی جوزف احساس کرد نمی تواند فکر کند چرا آنجا است. ما با جوزف تلفنی صحبت کردیم و به او گفتیم که می خواهیم با او بنشینیم اما نتوانستیم.

[ad_2]