ویروس کرونا ویروس برزیلی در ما: نوع برزیلی Super Covid 19 ، که می تواند واکسن های ویروس کرونا را شکست دهد ، وارد ایالات متحده آمریکا می شود: سویه برزیلی Super Covid واکسن کرونا را “شکست می دهد” ، وحشت آمریکا

ژانویه 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک نوع کشنده جدید از ویروس کرونا که از برزیل منشا می گیرد قبلاً وارد آمریکا شده است
  • سویه برزیلی Super Covid به اولین وحشت آمریکایی می رسد
  • تصور می شود که این سویه ممکن است واکسن Kovid-19 را نیز تا حدی شکست دهد.

واشنگتن
کشنده ترین سویه ویروس کرونا ، که از کشور برزیل نشات گرفته است ، اکنون به دلیل ویروس کرونا به بیشترین آسیب دیده ایالات متحده در جهان رسیده است. تنش های فوق العاده مخفی برزیل برای اولین بار در ایالات متحده وحشت زده است. آنها می ترسند که سویه جدید کرونا بتواند واکسن Kovid-19 را نیز تا حدی شکست دهد. سویه جدید P1 نام دارد و اولین مورد آن در مینه سوتا کشف شد.

در مورد سویه ویروس کرونا برزیل ، کارشناسان می گویند 50 درصد مسری تر از ویروس کرونا است. در هفته اول ژانویه یک بیمار در مینه سوتا ویروس کرونا تشخیص داده شد. سپس آنها مورد آزمایش قرار گرفتند و از نظر ویروس کرونا مثبت ارزیابی شدند. وی گفت که اخیراً به برزیل رفته و از او خواسته شده که در انزوا بماند.
سیستم ایمنی بیمار در حال بهبودی از COVID-19 موثر در برابر سایر سویه های ویروس: مطالعات
این فشار از ایالت برزیل به آمازوناها گسترش یافت
اوایل روز دوشنبه ، دکتر گوتلیب ، کمیسر سابق سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، هشدار داد که سویه فوق العاده مخفی برزیل قبلاً به ایالات متحده رسیده است. وی به سی بی اس نیوز گفت كه سویه هایی از آفریقای جنوبی و برزیل حضور دارند. تفاوت های زیادی بین آنها وجود دارد ، اما شباهت های زیادی بین آنها وجود دارد. این سویه ویروس تاج در ایالات متحده وجود دارد ، اما ما در حال بررسی آن نیستیم.

این شکل جدید ویروس کرونا ویروس از ایالت آمازونای برزیل در سراسر جهان گسترش می یابد. دانشمندان می ترسند که این فوق ویروس از ماه آخر ژوئیه در برزیل در حال شیوع باشد. تحقیقات اخیر موسسه بهداشت جهانی برزیل نشان داده است که امکانات بهداشتی در مناطق شمالی و شمال غربی کشور بسیار ضعیف است و افراد بسیار کمی به امکانات بهداشتی دسترسی دارند. با شکل جدید این سوپراست ، خطر مرگ تاج در این مناطق افزایش می یابد.
هند واکسن ویروس کرونا برزیل را تزریق می کند ، سپس هانومان باکتا را در داخل رئیس جمهور بولسونارو زنده می کند
به دنبال صف های طولانی برای خرید اکسیژن هستید
تاکنون 83 میلیون نفر در برزیل به ویروس کرونا آلوده شده اند. بیش از دو نفر در برزیل بر اثر این بیماری همه جان باخته اند. در ایالت آمازون برزیل ، که این سویه جدید کرونا از آن گسترش یافته است ، بستری شدن در بیمارستان های بیماران Kovid-19 وجود دارد. کل سیستم بهداشتی خراب شد. معاون رئیس جمهور برزیل ، همیلتون مورائو ، Super Covid را مسئول این مرگ ها و پرونده ها دانست. اکنون برزیل از نظر مرگ و میر از ایالات متحده عقب است. پرونده های تاج در برزیل همچنان در حال افزایش است. شرط داشتن یک صف طولانی برای خرید اکسیژن است.

سوپر کوید برزیلی

سویه برزیلی Super Covid به آمریکا می رسد

[ad_2]