ویروس کرونا ویروس انگلیس: سویه جدیدی از ویروس کرونا ویروس انگلیس با سیگنال بالا Covid: افزایش آمادگی برای شیوع ویروس کرونا ویروس در انگلیس

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

با افزایش سریع شیوع ویروس کرونا در انگلیس ، دولت مجبور شده است یکی پس از دیگری اقدامات جدی را انجام دهد. سخت ترین قفل این کشور تاکنون اعمال شده است و نخست وزیر بوریس جانسون سفر خود به هند را به دلیل سنگین بودن شرایط لغو کرده است. ویروس کرونا ویروس جدید و مسری تر ، شرایط را از کنترل خارج کرده است. این عفونت پس از جهش ها به سرعت گسترش یافت به طوری که 57000 مورد جدید در روز دوشنبه گزارش شد.

وضعیت بدتر از قبل

دولت این کشور پیش از این درمورد ویروس جدید به مردم هشدار داده بود که 70٪ از ویروس قدیمی مسری است. با این حال ، تعطیلات و جشنواره های اخیر نیز به عنوان دلیل اصلی افزایش دفعات ذکر شده است. در این مدت ، مردم باید هزینه زیادی را برای استراحت سفر و آرامش در فاصله اجتماعی بپردازند. این فاجعه که به عنوان “موج سوم” توصیف شد ، سیستم بیمارستان را مختل کرد. حتی نخست وزیر جانسون گفت اکنون فشار بیشتری بر بیمارستانها نسبت به مراحل اولیه شیوع بیماری بیشتر است.

بالاترین هشدار Covid

با افزایش تعداد مرگ و میر در ماه دسامبر ، این افزایش نیز وجود داشت. در تاریخ 30 دسامبر ، 982 مورد مرگ در کشور رخ داده است که بالاترین میزان از آوریل است. با این حال ، مرگ و میر نسبت به موج اول کمتر است. نتیجه تشخیص زود هنگام است. با این حال ، برای اولین بار از زمان بروز همه گیری ، سطح تهدید به عنوان سطح 5 اعلام شد ، بالاترین سطح در سیستم هشدار کوید که در ماه مه گذشته اجرا شد.

واکسن تزریق می شود

کار واکسیناسیون در انگلیس آغاز شده است. از اول ژانویه ، اولین دوز واکسن Corona Pfizer به 1 میلیون نفر در کشور داده شد. تصمیم گرفته شد دوز دوم در فواصل سه ماهه داده شود تا حداکثر دوز به افراد داده شود. علاوه بر Pfizer ، کار تهیه واکسن ویروس Oxford-AstraZeneca Corona در این کشور آغاز شده است.

نخست وزیر قفل تحمیل کرد

بعد از ظهر-

نخست وزیر جانسون که به دلیل شرایط دشوار این کشور تور هند را لغو کرد ، قفل جدیدی را برای ماندن در خانه تا اواسط فوریه وضع کرد و مردم را به ماندن در خانه ترغیب کرد. مدارس ، کالج ها و دانشگاه ها از روز سه شنبه بصورت آنلاین باز خواهند بود. با اعلام قفل ، مردم تقریباً از خانه خارج می شوند. فقط افرادی که کارهای لازم را دارند می توانند از خانه خارج شوند.

[ad_2]