ویروس کرونا در کودکان: عفونت های Covid 19 ایالات متحده در مورد متخصصان اطفال با نگرانی زیاد در حال افزایش است

می 13, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پرونده های تاج در ایالات متحده در حال کاهش است ، اما کارشناسان نگران تهدید جدید هستند
  • در ماه آوریل ، کودکان آمریکایی بیشتر از بزرگسالان موارد عفونت کرونر را مشاهده کردند.
  • این نگرانی در مورد اینکه آیا این تاج به یک بحران جدی برای کودکان تبدیل می شود ، ایجاد کرد.

واشنگتن
در ایالات متحده ، پرونده های کرونا در حال کاهش است ، اما کارشناسان اکنون نگران تهدید جدید هستند. طبق گزارش بلومبرگ در اوایل آوریل ، موارد بیشتری از عفونت کرونر در کودکان آمریکایی بیشتر از بزرگسالان است. این نگرانی در مورد اینکه آیا این تاج به یک بحران جدی برای کودکان تبدیل می شود ، ایجاد کرد. و در هند ، بسیاری از کارشناسان کودکان را در مورد خطرات هشدار می دهند.

براساس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در اوایل آوریل ، میزان بروز تاج در کودکان از کودکان خردسال تا 12 سال در مقایسه با بزرگسالان 65 سال به بالا افزایش یافته است. داده های اخیر نیز به ادامه این روند اشاره دارد. نه تنها این ، میزان بستری شدن کودکان به دلیل تاج ، کاهش نیافته است. در چنین شرایطی ، محققان می ترسند که انواع کرونا به طریقی جدید بر جوانان تأثیر بگذارد.

دو هزار مورد سندرم التهابی چند سیستم در کودکان

همچنین شامل یک بیماری التهابی است که با اتصال به تاج مشاهده می شود. طبق این گزارش ، آدرین راندولف ، پزشک حیاتی در بیمارستان کودکان بوستون می گوید ، بزرگترین مشکل این است که کل جمعیت کودکان هنوز بدون هیچ گونه اقدامات محافظتی هستند. فقط در ماه فوریه ، بیش از 2000 مورد سندرم التهابی چند سیستم در کودکان مشاهده شد که در آوریل به بیش از 3000 مورد افزایش یافت.

این بیماری معمولاً یک ماه پس از بهبودی تاج کودک اتفاق می افتد. این می تواند کشنده باشد ، اما هنوز نادر است. در بسیاری از قسمت های بدن باعث التهاب می شود. خواه این قلب ، ذهن ، ریه ها یا روده ها باشد. علائم می تواند از درد معده تا اسهال خونی باشد. این بیماری اغلب در کودکان بین یک تا 14 سال دیده می شود.

آیا خطری بیشتر از نسخه انگلیسی وجود دارد؟

از آنجا که اکثر موارد تاج در ایالات متحده از نوع b.1.1.7 انگلیس است ، این سوال مطرح می شود که آیا بیماری التهابی در کودکان به دلیل این نوع است؟ به گفته راندولف ، این بیماری التهابی اعضای بدن بیشتر در کودکانی دیده می شود که از نظر ظاهری سالم هستند و علائم تاج در آنها ظاهر نشده است. آزمایشات بالینی که تاکنون تولیدکنندگان واکسن انجام داده اند فقط روی بزرگسالان متمرکز بوده است. 72٪ از افراد بالای 65 سال کاملاً واکسینه شده اند. واکسن Pfizer همچنین فقط در نوجوانان بین 12 تا 15 سال قابل استفاده است.

[ad_2]