ویدیوی Kamala Harris Moon Jae-in: کامالا هریس که در دوربین گرفته شده پس از دست دادن با مون جائه این رئیس جمهور کره جنوبی دست خود را پاک می کند

می 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
کمال هریس ، معاون رئیس جمهور آمریکا این روزها به دلیل فیلمبرداری مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است. این نشان می دهد که او پس از پیوستن به رئیس جمهور کره جنوبی ، مون جه این ، کف دست خود را در شلوار خود پاک می کند. به محض انتشار این فیلم ، کامالا هریس به رفتارهای توهین آمیز و شرم آور متهم شد. بسیاری از کاربران آن را اتفاقی نژادپرستانه می خوانند.

چه چیزی در فیلم دیده می شود؟
پس از انتشار این فیلم ، کامالا هریس مورد انتقاد گسترده قرار گرفت. به ویژه کاربران شبکه های اجتماعی در کره جنوبی با آن به عنوان سو abuse رفتار رفتار می کنند. در ویدئوی ویروسی ، کمالا هریس و رئیس جمهور کره جنوبی مون جه بر روی تریبون جداگانه ای در کاخ سفید ایستاده و به رسانه ها خطاب می کنند. کامالا هریس سپس دستی به مون جی مسافرخانه دراز کرد. دو رهبر در مقابل دوربین ها با یکدیگر دست دادند ، اما به زودی کمالا هریس شروع به پاک کردن دست خود در شلوار کرد.

کامالا هریس در جلسه چه گفت؟
در مورد این دیدار ، هریس گفت که در ملاقات با مون جائه این ، او در مورد بهداشت جهانی ، کره شمالی و مهاجران صحبت کرده است. این شامل مسئله مهاجران غیرقانونی از ایالت های گواتمالا ، السالوادور و هندوراس در آمریکای مرکزی بود. با این حال ، او چیزی در مورد جنجال ناشی از پاک کردن دستهای خود نگفت.

یکی از کاربران نوشت که کامالا هریس پس از پیوستن به دست رئیس جمهور کره جنوبی مون ، دستان خود را پاک می کند! بیا دیگه! خیلی شرم آور است!

برخی از کاربران می نویسند که اگر عضوی از حزب جمهوری خواه ، حزب بزرگ قدیمی (GOP) چنین کاری انجام داده باشد ، نژاد پرستانه تلقی خواهد شد.

سایر کاربران می نویسند که معاون رئیس جمهور در واقع قربانی هرموفوبیا شده است. که جهان را در جریان اپیدمی تاج تاخت و تاز کرد.

[ad_2]