ولادیمیر پوتین Epiphany: ولادیمیر پوتین در دمای 17- درجه سانتیگراد در آب منجمد می شود تا به مناسبت وقایع مقدس روسیه روسیه – ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه لباس های خود را در آب یخ در آورد

ژانویه 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در منهای 17 درجه سانتیگراد در آب یخ استحمام کرد و همه شایعات مربوط به سلامتی را رد کرد. از طریق این حمام ، پوتین آیین یک مسیحی معتقد را دنبال می کند. این روز Epiphany نام دارد. رئیس جمهور 68 ساله روسیه کاملاً مناسب و سالم به نظر می رسید. پوتین در این مراسم مذهبی شرکت می کند که هر ساله برگزار می شود و میلیون ها نفر از روسیه در آن شرکت می کنند. این تعطیلات در سرمای شدید برگزار می شود. بیایید تعداد کامل را بدانیم …

پوتین به یاد عیسی مسیح در آب یخی غرق می شود

هر ساله در روسیه ، در روز تعطیلات تعطیلات دفاعی ، مسیحیان متدین برای یادآوری خداوند عیسی مسیح خود را در رودخانه و دریاچه فرو می برند. به مناسبت ایام تعطیلات مقدس ، مردم به طور سنتی به رودخانه ای نزدیک حوض یا برکه می روند و در آب یخ زده غوطه ور می شوند. گفته می شود که در این روز عیسی مسیح در رود اردن غرق شد. در روسیه این اعتقاد وجود دارد که در نیمه شب Epiphany تمام آب مقدس می شود ، که همه گناهان انسان را پاک می کند. در سرمای این غم و اندوه ، کلیسای ارتدکس روسیه برای فضیلت حمامی را در آب یخ ترتیب داد. در روسیه ، این سنت از قرن 16 وجود دارد. سخنگوی رئیس جمهور روسیه گفت: “این یک سنت است. او به سنت ها خیانت نمی کند.

پوتین شایعات مربوط به سلامتی خود را تکذیب کرد

دفتر رئیس جمهور روسیه این عکس ها را در زمانی منتشر کرد که شایعات مربوط به سلامتی پوتین در سراسر جهان پخش می شد. بسیاری ادعا کردند که تا پایان سال جاری ، رئیس جمهور روسیه استعفا می دهد و یکی از جانشینان خود را منصوب می کند. گفته می شد پوتین با بیماری پارکینسون دست و پنجه نرم می کند. والری سلووی ، دانشمند علوم سیاسی مسکو به روزنامه انگلیسی سان گفت که دوست دختر رئیس جمهور روسیه و دو دخترش از پوتین می خواهند که استعفا دهد. وی گفت: پوتین یک خانواده دارد و تأثیر عمیقی بر رئیس جمهور روسیه دارد. پوتین می تواند در ماه ژانویه قدرت را به شخص دیگری تحویل دهد. وی گفت رئیس جمهور احتمالاً با بیماری پارکینسون دست و پنجه نرم می کند و عکس های اخیر نشانه هایی از بیماری وی را نشان می دهد. این شایعات توسط دفتر رئیس جمهور روسیه رد شد.

پوتین پیام را با پوشیدن شلوار آبی در آب یخ زده تحویل داد

تحلیلگران می گویند رئیس جمهور روسیه با پوشیدن شلوار حمام بسیار ماهرانه سعی کرده پیام را به جهانیان برساند. یک تحلیلگر گفت: شلوار پوتین آبی بود که رنگ مخالف سیاسی او ، الکس ناوالنی بود. ناوالنی مظنون به مسمومیت نوویچوک است و توسط یک گروه اطلاعاتی روسیه پشتیبانی می شود. نولنی که از معالجه بازگشته است هم اکنون در بازداشت روسیه است و ایالات متحده ، انگلیس و فرانسه و اتحادیه اروپا خواستار آزادی وی شده اند. اما به نظر نمی رسد که این تقاضا تاثیری در روسیه داشته باشد.

[ad_2]