ولادیمیر پوتین: چرا پوتین از اجلاس مجمع جهانی اقتصاد عصبانی بود ، وی را از آمادگی برای جنگ هشدار داد – ولادیمیر پوتین درباره آمادگی برای مقابله با خطر فروپاشی جهانی هشدار داد

ژانویه 27, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

داووس
ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه روز چهارشنبه هشدار داد که تقابل های منطقه ای در حال افزایش است و امنیت بین المللی تحت تأثیر قرار گرفته است. این خطر سقوط توسعه جهانی را افزایش می دهد و همه آماده جنگ با یکدیگر هستند. پوتین در سخنرانی ویژه خود در اجلاس یک هفته ای مجمع فناوری دیجیتال مجمع جهانی اقتصاد جهانی (WEF) در داووس از کلمات تندی استفاده کرد و شباهت های موجود بین چالش های فعلی و اوایل دهه 1930 را در زمینه افزایش شکاف های اجتماعی و چالش های مشترک ذکر کرد.

پوتین با اشاره به توافق نامه تسلیحات هسته ای گفت: “این باعث ایجاد پوپولیسم چپ و راست گرایی و افزایش فعالیت های افراطی شده است” اما این “اقدام صحیح بود ، اما برخوردها چندین برابر می شود.” اگر ما همچنان دست در دست هم بنشینیم و کاری انجام ندهیم ، وضعیت می تواند به طور غیر منتظره غیرقابل کنترل شود.

پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی روسیه (تولید ناخالص داخلی روسیه) امسال پس از کاهش در سال 2020 سه درصد رشد کند. دلیل اصلی کاهش تولید ناخالص داخلی در سال گذشته محدودیت های مربوط به اپیدمی و ایجاد اختلال در اقتصاد اقتصادی است. پوتین گفت که نهادهای بین المللی در حال ضعیف شدن هستند ، درگیری های منطقه ای در حال افزایش است و سیستم امنیتی جهانی تحت تأثیر قرار گرفته است. توسعه جهانی در معرض خطر فروپاشی است و همه آماده جنگ با یکدیگر هستند.

پوتین ، با استناد به محاسبات صندوق بین المللی پول ، گفت: میزان بدهی کل بخش دولتی و خصوصی نزدیک به 200 درصد تولید ناخالص داخلی جهان است ، در حالی که در برخی از اقتصادها 300 درصد است. وی گفت: شکاف روزافزون بین اقتصاد واقعی و مجازی یک خطر واقعی است. پوتین گفت که توسعه فناوری با اپیدمی تاج به طور قابل توجهی تسریع شده است ، اما این روند همچنین تغییرات ساختاری جدیدی را در بازار کار ایجاد کرده است.

وی گفت: بنابراین ، بدون تلاش ماهرانه احزاب ، خطر از دست دادن شغل در میان بسیاری از افراد وجود دارد و اغلب بر طبقه متوسط ​​جامعه تأثیر می گذارد ، که بخشی مهم از هر جامعه مدرن است. وی گفت: مشکلات فزاینده اقتصادی و نابرابری جامعه را شکافته و عدم تحمل اجتماعی و نژادی را تقویت می کند.

[ad_2]