واکنش واکسن به Pfizer Covid 19: پزشک مکزیکی پس از دریافت واکسن Pfizer Corona در بخش مراقبت های ویژه بستری شد – پزشکی که پس از تزریق واکسن ویروس کرونا در بخش مراقبت های ویژه به شدت بیمار شده بود

ژانویه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پس از دریافت واکسن کرونا از شرکت آمریکایی Pfizer ، پزشکی در مکزیک ، به شدت بیمار شده است
  • پزشک مجبور شد فوراً در بخش مراقبت های ویژه بستری شود و قربانی در عرض نیم ساعت دچار مشکل تنفس شد.
  • وزارت بهداشت مکزیک گفت که پزشک احتمالاً از آنسفالومیلیت رنج می برد

مکزیکوسیتی
یک پزشک در مکزیک پس از دریافت واکسن علیه ویروس تاج شرکت آمریکایی Pfizer به شدت بیمار شد و مجبور شد فوراً در بخش مراقبت های ویژه بستری شود. دکتر در تنفس مشکل داشت. وزارت بهداشت مکزیک گفت که پزشک مشکوک به آنسفالومیلیت است. پس از واکسیناسیون ، پزشکان بیمار احساس ضعف زیادی می کنند.

وزارت بهداشت گفت: “یک پزشک 32 ساله در کشور علیه ویروس Pfizer Corona واکسینه شده است. وی پس از تحمل بثورات روی بدن ، اسپاسم ، ضعف در بدن و دشواری در تنفس ، پس از دریافت واکسن در مدت نیم ساعت در بخش مراقبت های ویژه بستری شد. وقتی دکتر به واکسن واکنش نشان داد ، تحت نظارت واکسن بود. آنها اکنون تحت درمان هستند.

این وزارتخانه گفت این پزشک اکنون تحت درمان انسفالومیلیت است. وی گفت: پزشکان تحت نظر هستند و با کمک پزشکان متخصص تحت معالجه قرار می گیرند. تورم در مغز او وجود دارد ، تلاش می شود آن را کاهش دهد. گفته می شود بیمار سابقه آلرژی به سایر داروها را دارد. به دلیل این آلرژی ، افراد دچار رگه هایی در بدن خود می شوند و گاهی می میرند.


تاج مثبت برای یک کارگر بهداشتی پس از واکسیناسیون

تاکنون چنین واکنشی در هنگام واکسیناسیون با Pfizer در هیچ شخصی مشاهده نشده است. پیش از این ، یک کارمند بهداشتی فقط یک هفته پس از معرفی واکسن ویروس کرونا Pfizer در کالیفرنیا ، ایالات متحده مثبت شد. یک کارمند بهداشتی به نام ماتیو دبلیو در دو بیمارستان مختلف به عنوان پرستار کار می کند. این پرستار در 18 دسامبر واکسن ضد ویروس کرونا را تزریق کرده و همچنین آن را در فیس بوک قرار داده است. این کارمند بهداشت گفت هیچ عارضه جانبی پس از واکسیناسیون وجود ندارد.

طبق گزارش ABC News ، 6 روز پس از دریافت واکسن ، کارگر بهداشت پس از کار در واحد Kovid-19 در شب کریسمس بیمار شد. کارگر بهداشت شروع به خنک شدن کرد و بعدا بدن او درد گرفت. کارگر بهداشت احساس خستگی کرد. پرستار پس از کریسمس به بیمارستان رفت و معاینه تاج را انجام داد. ریمرز ، متخصص بیماریهای عفونی ایالات متحده گفت: “ما از آزمایشات بالینی واکسن می دانیم که برای ایجاد ایمنی در برابر ویروس کرونا ممکن است 10 تا 14 روز طول بکشد.” من درک می کنم که اولین دوز واکسن کرونا ویروس حدود 50 درصد از شما محافظت می کند و برای محافظت 95 درصدی به دوز دیگری نیاز دارید.

واکسن pfizer covid 19

پزشک به محض شروع واکسن کرونال Pfizer بیمار شد

[ad_2]