واکنش به کودتای میانمار در هند: کودتا در میانمار: هند ابراز نگرانی عمیق در مورد کودتای نظامی در میانمار ، انتقاد شدید در سراسر جهان – کودتا در میانمار در هند و واکنش جهانی به بازداشت رهبر ملی ، آنگ سان سوچی

فوریه 1, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • هند بار دیگر نسبت به کودتای نظامی در همسایگی میانمار ابراز نگرانی عمیق کرد.
  • وزارت امور خارجه هند با صدور بیانیه ای اعلام کرد حوادث میانمار نگران کننده است
  • هند گفته است که ما از روند تغییرات دموکراتیک در میانمار حمایت می کنیم.

ناپیدو
هند بار دیگر نسبت به کودتای نظامی در همسایگی میانمار ابراز نگرانی عمیق کرد. وزارت امور خارجه هند با صدور بیانیه ای اعلام کرد حوادث میانمار نگران کننده است. هند گفته است که ما همیشه از روند تغییرات دموکراتیک در میانمار حمایت کرده ایم. هند گفته است که این حادثه را زیر نظر دارد. از سوی دیگر ، بسیاری از کشورهای جهان از جمله استرالیا ، ایالات متحده واکنش تندی نسبت به کودتای نظامی در میانمار نشان دادند.

هند اظهار داشت که ما به قانون مداری اعتقاد داریم و روند دموکراتیک باید حفظ شود. در همین حال ، استرالیا نیز پاسخ تندی به کودتای نظامی در میانمار داده است. استرالیا گفته است که مدتهاست از میانمار و انتقال دموکراتیک آن حمایت کرده است. ما از ارتش می خواهیم که قانون را رعایت کند و اختلافات را به صورت قانونی حل کند. دستگیر شدگان نیز باید فوراً آزاد شوند. استرالیا نیز از نتایج انتخابات حمایت کرد.
کودتای نظامی میانمار به صورت زنده: کودتای نظامی در میانمار ، بازداشت رهبر این کشور آونگ سانگ سو ، تحمیل فوری به مدت یک سال
اطلاعات ارائه شده به بایدن به آمریکا هشدار داد
در همین حال ، ایالات متحده نسبت به اقدامات ارتش میانمار ابراز نگرانی عمیق کرده است. سخنگوی ریاست جمهوری کاخ سفید ، جین پسکی گفت که ایالات متحده نگران گزارشاتی است که ارتش میانمار انتقال دموکراتیک این کشور را حکاکی کرده و آنگ سانگ سوچی را دستگیر کرده است. رئیس جمهور جو بایدن این حادثه را به رئیس جمهور جو بایدن اطلاع داد.

جین پسکی گفت ما به پشتیبانی خود از نیروهای دموکراتیک میانمار ادامه خواهیم داد و از ارتش می خواهیم همه بازداشت شدگان را آزاد کند. ایالات متحده با هر تلاشی برای تغییر نتیجه انتخابات یا جلوگیری از تغییر دموکراتیک مخالف است. وی هشدار داد که اگر اقدامات انجام شده امروز معکوس نشود ، ایالات متحده اقدامات قاطع را انجام خواهد داد. جین گفت ایالات متحده در کنار مردم میانمار است و کل اوضاع را زیر نظر دارد.

بگذارید به شما بگویم که ارتش در میانمار ، رهبر این کشور ، آنگ سانگ سوچی و رئیس جمهور یو وینگ مین را دستگیر کرد. روز دوشنبه ، تلویزیون تحت کنترل ارتش گفت ارتش ارتش کشور را در اختیار گرفته و برای یک سال حالت فوق العاده اعلام کرده است. مدیر عامل سابق و معاون رئیس جمهور Mint Suey به عنوان رئیس اجرایی منصوب شده است. وی همچنین مقام رئیس ستاد ارتش را دریافت کرد. گفته می شود ارتش برای سرکوب هرگونه اعتراض در خیابانها مستقر شده و خطوط تلفن بسته شده است.

[ad_2]