واکسین تاج در نپال با واکسنی که به هند ارسال شد آغاز شد ، اولی گفت – این واکسن را به طور رایگان به همه می دهد – نپال واکسیناسیون covid-19 را با واکسن های هند آغاز می کند ، kp sharma oli می گوید این واکسن به صورت رایگان به همه داده می شود

ژانویه 27, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کاتماندو
نپال روز چهارشنبه برنامه ملی واکسیناسیون را برای محافظت در برابر Kovid-19 آغاز کرد. هند به عنوان بخشی از سیاست اهمیت دادن به همسایگان خود دو واکسن 10 واکسن آسانتر به نپال ارائه داده است. نخست وزیر K.P. شارما اولی برنامه واکسیناسیون را چهارشنبه صبح از محل نخست وزیری در بالوواتار آغاز کرد. با این کار ، واکسیناسیون برای پزشکان و پزشکان پیشرفته بهداشت در بیمارستان های دولتی سراسر کشور آغاز شد.

اولی گفت – واکسن کرونا طی سه ماه به همه افراد رایگان می دهد
نخست وزیر اولی گفت: در آغاز برنامه واکسیناسیون واکسن های رایگان در طی سه ماه به همه شهروندان ارائه می شود. براساس منابع از وزارت بهداشت ، اولین دوز واکسن به کارکنان خط مقدم اعطا شد ، از جمله دکتر ساگر راجبنداری ، مدیر بیمارستانهای گرمسیری و عفونی سوخراج ، تاکو.

ابتدا دوز واکسن به آنها داده می شود
به گفته کارمندان ، حدود 4.30،000 کارمند پیشرو – کارمندان بهداشت ، کارمندان پشتیبانی ، کارمندان امنیتی ، کارمندان بهداشت ، افراد مسن و زندانیان در خانه سالمندان و زندانیان در 65 ولسوالی کشور واکسن می دهند. هند یک میلیون دوز واکسن تولید شده توسط دانشگاه آکسفورد و شرکت دارویی AstraZeneca و تولید شده توسط م Instituteسسه سرم در هند ارسال کرده است.

اولی از هند برای واکسن تشکر کرد
نخست وزیر اولی هفته گذشته از دولت هند به دلیل ارسال یک میلیون دوز واکسن نجات Kovid-19 تشکر کرد. در نپال 2،770،375 مورد عفونت ویروس تاج و مرگ و میر در سال 2020 وجود دارد. 2،655،069 نفر در این کشور از این عفونت درمان شده اند.

[ad_2]