واکسیناسیون علیه ویروس کرونا ویرایش Google: گوگل جای خود را در آمریکا برای واکسیناسیون علیه COVID-19 می دهد: Sundar Pichai – google sundar pichai جای خود را در ایالات متحده برای یک مرکز واکسیناسیون با covid 19 بزرگ خواهد داد

ژانویه 25, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
مدیر عامل هند ، سوندار پیچای ، مدیر عامل گوگل ، روز دوشنبه اعلام کرد که این شرکت موقعیت خود را در ایالات متحده فراهم می کند تا به عنوان یک مرکز واکسیناسیون جمعی Kovid-19 استفاده شود. وی همچنین متعهد شد که بیش از 150 میلیون دلار برای انتشار اطلاعات در مورد واکسن هزینه کند.

یک مقام شرکت گفت که در ابتدا گوگل فقط برای این منظور دفاتر خود را در ایالات متحده تأمین می کند ، اما گزینه هایی را برای این امر در برخی کشورهای دیگر باز نگه داشته است.

سایتی را برای واکسیناسیون گسترده باز کنید
Pichai روز دوشنبه در یک پست وبلاگ اعلام کرد: “امروز ما اعلام کردیم که دفاتر Google را به عنوان محلی برای واکسیناسیون گسترده برای اطلاع مردم در مورد واکسن ، توزیع یکنواخت آن و مکان های دیگر متعهد می شویم که بیش از 150 میلیون دلار برای دریافت اطلاعات در مورد زمان واکسن زدن

وی گفت: “از ابتدای امسال تقاضا برای” من واکسن می زنم “5 برابر شده است و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که راه حل های محلی به موقع و مناسب ارائه می دهیم.

برنامه هایی برای گسترش در سراسر کشور است
پیچای گفت که با شروع ایالات متحده برای حمایت از اقدامات واکسیناسیون گسترده ، Google به مراکز انتخاب شده مانند ساختمانها ، پارکینگها و مکانهای دیگر اجازه می دهد تا به عنوان سایتهایی استفاده شوند که دستورالعملهای ایالتی و محلی به همه حکم می دهد. فرد می تواند واکسینه شود.

وی گفت: “ما در مشورت با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و بهداشتی و درمانی ، در صورت لزوم ، در لس آنجلس و خلیج سانفرانسیسكو ، كیركلند ، واشنگتن و نیویورك در كالیفرنیا و سپس در سراسر كشور آغاز خواهیم كرد. برنامه هایی برای گسترش وجود دارد. ”

پیچای گفت که گوگل به همراه مقامات محلی در تلاش است تا تعیین کند که این مراکز برای واکسن چه زمانی باز می شوند. طبق داده های دانشگاه جان هاپکینز در آمریکا ، بیش از 25 میلیون مورد بیماری Kovid-19 در این کشور ثبت شده و بیش از 4.17 نفر به دلیل این اپیدمی در کشور جان خود را از دست داده اند.

[ad_2]