واکسیناسیون انگلیس علیه ویروس کرونا: پاکستانی ها و بنگلادشی ها واکسن ضد ویروس کرونا ، تنش شدید در انگلیس دریافت نمی کنند

فوریه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
برنامه تزریق واکسن کراون بزرگترین برنامه واکسیناسیون در انگلیس تاکنون است. با این حال ، دولت بسیار نگران است. در حقیقت ، حدود 15 درصد از مردم کشور آماده واکسیناسیون نیستند و اقلیت ها کمترین تعداد واکسیناسیون را دارند. وزیر ارشد ندیم زهاوی می گوید افراد جامعه BAME (سیاه پوستان ، آسیایی ها ، اقلیت ها و اقوام) در مورد واکسن مردد هستند.

نوسانات جامعه اقلیت
دانشمندان بر این باورند که اگر 85٪ افراد نیز واکسینه شوند ، می توان به ایمنی گله دست یافت. زهاوی به رادیو 4 BBC گفت: “این در حال حاضر بزرگترین برنامه واکسیناسیون است که توسط NHS اجرا می شود. بنابراین انگلیس در این زمینه پیشتاز است وقتی که مردم می خواهند از خود و خانواده خود با یک واکسن محافظت کنند. ”

“سالها تبعیض مسئول است”
با این حال ، SAGE (گروه مشاوره علمی در موارد اضطراری) هشدار داده است که اگر تعداد زیادی از افراد از پذیرش آن خودداری کنند ، قرار دادن افراد کمتری در یک جامعه اقلیت می تواند تهدید بزرگی برای واکسیناسیون انگلیس باشد. هیئت مشاوره سالها “نژادپرستی ساختاری و نهادی و تبعیض” علیه واکسن در جامعه ، به ویژه در میان سیاه پوستان ، پاکستانی ها و بنگلادشی را مقصر دانست.


نخست وزیر آمد تا جشن بگیرد
پیش از این ، نخست وزیر بوریس جانسون برای اطمینان به گروه های BAME به کلینیک واکسیناسیون در مرکز مسلمانان الحقامه در بیت لحم ، یورکشایر غربی رسید. تاکنون 1 کرور در انگلیس واکسینه شده است. در عین حال 23 میلیون پوند برای رهبران محلی در نظر گرفته شده است تا آنها را برای ترغیب مردم هزینه کنند.

دولت از روابط عمومی حمایت خواهد کرد
در اواسط ماه فوریه ، دولت در تلاش بود 1.5 کرور از افراد بالای 70 سال را که با خطر روبرو هستند و در خانه های مراقبت زندگی می کنند ، بدست آورد. برای این منظور ، هر روز 3.5 نفر باید واکسینه شوند. دفتر نخست وزیری یک شرکت روابط عمومی استخدام کرده است تا افراد جامعه BAME را متقاعد به پذیرش واکسن کند. برای این منظور ، کار جلوگیری از اطلاعات غلط و شایعات انجام خواهد شد.

بازداشت در جامعه اقلیت

بازداشت در جامعه اقلیت

[ad_2]