واکسن Sinovac: چرا کره شمالی واکسن Sinovac چین را رد می کند: یونیسف حقیقت را می گوید چرا کره شمالی واکسن Sinovac چین را رد می کند

سپتامبر 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پیونگ یانگ
کره شمالی ، کشور دیکتاتور کیم جونگ اون ، از پذیرش 3 میلیون دوز واکسن سینوواک چین خودداری کرده است. مقامات کره شمالی می گویند که این واکسن ها باید به کشورهایی داده شود که بیشتر تحت تاثیر تاج قرار دارند. هیچ موردی از ویروس کرونا به طور رسمی در کره شمالی گزارش نشده است ، در حالی که این کشور دارای یک هزار و 352 کیلومتر مرز مشترک با چین است.

یونیسف با کره شمالی مذاکره می کند
صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) می گوید کره شمالی نزدیک به 3 میلیون دوز واکسن کروناویروس سینوواک چین را رد کرده است. کارکنان کیم جونگ اون توصیه کردند که واکسن به کشورهایی که به شدت تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند ، تحویل داده شود. سخنگوی یونیسف توضیح داد که 2.97 میلیون دوز Sinovac که از طریق COVAX به کره شمالی داده شده است می تواند به دیگر کشورها منتقل شود.

گرسنگی در کره شمالی: اوضاع در کره شمالی بسیار بد است ، مردم گرسنه کودکان خانواده های ثروتمند را می ربایند
یونیسف واکسن را از طریق کوواکس به جهان تحویل می دهد
یونیسف آژانس سازمان ملل متحد مسئول مدیریت طرح COVAX سازمان بهداشت جهانی است. COVAX یک پروژه چند ملیتی است تا اطمینان حاصل شود که واکسن های کرونا در اختیار کشورهایی قرار می گیرد که توانایی خرید یا توسعه و تولید آنها در خارج از کشور را ندارند.

روابط چین و کره شمالی: شی جین پینگ و کیم جونگ اون با هم سوگند یاد می کنند که به دشمنان خارجی پاسخ مناسب بدهند
حتی یک مورد تاج در کره شمالی وجود ندارد
سخنگوی یونیسف تأکید کرد که کره شمالی وعده داده است تا در ماه های آینده گفتگو با COVAX را در مورد عرضه احتمالی واکسن تاج ادامه دهد. به گفته سازمان بهداشت جهانی ، هیچ مورد ابتلا به ویروس کرونا در کره شمالی گزارش نشده است. بر اساس گزارش WHO ، 37291 نفر در سراسر کشور به مدت ده روز در اواسط آگوست مورد آزمایش قرار گرفتند ، اما هیچ موردی از عفونت تشخیص داده نشد.

کیم جونگ اون اکنون “زنده” است! دیکتاتور کره شمالی پس از اثبات صحت حدس و گمان در مورد مرگ دوباره ظاهر شد
کره شمالی واکسن AstraZeneca را رد کرد
کره شمالی قبلاً 1.9 میلیون دوز واکسن AstraZeneca را در ژوئیه امسال رد کرده است. موسسه راهبرد امنیت ملی مستقر در سئول ، وابسته به سازمان اطلاعات کره جنوبی ، گمانه زنی کرده است که مردم کره شمالی از تأثیرات مضر AstraZeneca ترسیده اند. که در آن بسیاری از افراد پس از واکسیناسیون در بدن خود دچار لخته خون می شوند.

واکسن 111 کره شمالی

کره شمالی واکسن چین را رد کرد

[ad_2]