واکسن Sinopharm Covid 19 تأیید شده: اولین واکسن ویروس کرونا ویروس چین تأیید شد ، واکسن Sinopharm 79.3٪ موثر است – چین واکسن Sinopharm Covid 19 را برای استفاده عمومی تصویب می کند

دسامبر 31, 2020 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین تصویب مشروط واکسن کرونا را به شرکت دولتی سینوفرم می دهد
  • این اولین تاییدیه واکسن Kovid-19 در چین است
  • موسسه محصولات ارگانیک پکن دو دوز واکسن دریافت خواهد کرد

پکن
پس از تأیید واکسن کرونا در ایالات متحده و انگلستان ، اکنون چین به طور آزمایشی واکسن ویروس کرونا را در شرکت دولتی خود Sinopharm تأیید کرده است. این اولین تأیید واکسن Kovid-19 در چین است. چن شیفی ، کمیسر تولید پزشکی چین ، پنجشنبه گفت که این تصمیم چهارشنبه شب گرفته شده است. دو دوز از این واکسن توسط انستیتوی محصولات ارگانیک پکن داده می شود.

این شرکت تابعه دولتی Sinform است. طبق نتایج اولیه مرحله نهایی آزمایش ، روز چهارشنبه ، شرکت داروسازی اعلام کرد که واکسن آن 79.3٪ در جلوگیری از عفونت موثر است. شرکت دارویی دولتی Sinopharm یکی از پنج شرکت چینی است که در رقابت جهانی واکسن شرکت می کنند. تاکنون ، Kovid-19 بیش از 18 نفر را در سراسر جهان کشته است.

دنیا به واکسن چینی اطمینان ندارد
چین ممکن است واکسن خود را تأیید کرده باشد ، اما دنیا اطمینان ندارد. با شیوع ویروس کرونا از ووهان در سراسر جهان ، چین اعتماد به نفس خود را در جویدن گرم ناکو در سراسر جهان برای یافتن خریدار واکسن Kovid-19 از دست داده است. علم این است که برادر آهنین وی پاکستان در حال آزمایش واکسنی با تاج چینی در کشورش است ، اما مردم پاکستان به این واکسن اطمینان ندارند. این نیز زمانی است که چین 70 میلیارد دلار در پاکستان فقیر سرمایه گذاری می کند.


در بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، از جمله پاکستان ، اندونزی ، برزیل ، واکسن تاج چینی مورد مطالعه قرار گرفته و نظرات آنها برای مقامات شناخته شده است. این نشان می دهد که چین نتوانسته است به میلیون ها نفر از افرادی که قبلاً به آنها اعتماد داشتند واکسن کرونا خود را ارائه دهد. فرمان علی ، راننده موتور سیکلت از شهر کراچی پاکستان ، گفت: “من واکسن چینی نخواهم زد. من اعتقادی به این واکسن ندارم.

واکسن تاج چینی با بحران اعتماد به نفس روبرو است
این بی اعتمادی و وابستگی ده ها کشور فقیر به چین می تواند یک بحران سیاسی بزرگ برای جهان ایجاد کند. این همچنین زمانی است که شهروندان این کشور متوجه می شوند که واکسن ویروس کرونا که توسط چین تزریق می شود کمتر است. واکسن ویروس کرونا می تواند به چین یک مزیت دیپلماتیک بزرگ در کمک به کشورهای فقیری بدهد که واکسن تاج توسعه یافته را از کشورهای غربی دریافت نمی کنند.

تاج چین

چین برای واکسن کرونر تأیید مشروط اعطا می کند

[ad_2]