واکسن Crown در انگلیس به فروشگاه ها می رسد ، اما میزان عفونت متوقف نشده است ، چرا؟ – واکسن Covid-19 به داروخانه های انگلستان می رسد ، اما موارد جدید ویروس کرونا به سرعت افزایش می یابد

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
با وجود تصویب سه یا سه واکسن تاج در انگلستان ، به نظر نمی رسد میزان عفونت در حال کاهش باشد. برای سرعت بخشیدن به برنامه واکسیناسیون ، دولت انگلیس نیز تهیه واکسن کرونا را به داروخانه های سراسر کشور آغاز کرده است. انگلیس تنها کشور در جهان است که سه واکسن ویروس کرونا را تصویب کرده است. ابتدا Pfizer و به دنبال آن Moderna و اکنون واکسن Oxford AstraZeneca نیز تأیید شده است.

این واکسن به دست شیمیدان ها رسید
طبق گزارش رسانه های انگلیس ، زنجیره های داروخانه های انگلیس مانند Boots و Superdrug و بسیاری از داروخانه های دیگر به صدها داروخانه برتر شهری که واکسن ها را به صورت آزمایشی ارائه می دهند ، خواهند پیوست. از هفته آینده ، 200 داروخانه شهری در انگلستان در مسیر ارائه خدمات واکسن آنلاین هستند. در پایان این ماه ، دوزهای اضافی Pfizer Bioentech و Oxford AstraZeneca نیز به انگلستان می رسد.

چرا میزان عفونت در حال افزایش است
از زمان کشف سویه جدا شده از ویروس تاج در انگلستان ، میزان عفونت بطور مداوم در حال افزایش است. موارد جدید ویروس کرونا در انگلیس هر روز گزارش می شود. همچنین گزارش هایی حاکی از آن است که انگلیس فشار متفاوتی از آفریقای جنوبی دریافت کرده است که مسری تر از نوع قبلی است. بنابراین ، بروز تاج به طور مداوم در حال افزایش است.

در یک روز 1564 بیمار در انگلیس فوت کردند
روز چهارشنبه ، 1564 بیمار مبتلا به ویروس کرونا درگذشتند که 84767 نفر در این کشور تاکنون به دلیل همه گیری درگذشتند. این 1564 نفر در طی 28 روز پس از عفونت جان خود را از دست دادند ، که این بدترین رقم از زمان اپیدمی سال گذشته است. این کشور 47،525 عفونت دیگر را تأیید کرد ، در حالی که تعداد بیماران بستری برای اولین بار از اوایل دسامبر در لندن کاهش یافته است.

فشار روی NHS است
در همین حال ، نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون هشدار داد که خطر قابل توجهی در فشار شدید بر ظرفیت پزشکی فشرده در بیمارستانها وجود دارد. جانسون در کمیته رابط مجلس عوام گفت که وضعیت در سرویس بهداشت ملی “بسیار بسیار دشوار” است و فشار بر کارمندان “بسیار زیاد” است. وی بار دیگر مردم را به پیروی از قوانین قفل فراخواند.

واکسیناسیون در شرایط وخیم
به دنبال شیوع سریع ویروس در کشور ، محاصره شدیدی ایجاد شد. حتی Kovid Alert بالاترین میزان از زمان شروع همه گیری بود. با توجه به سنگین بودن شرایط ، نخست وزیر جانسون نیز سفر خود به هند را لغو کرده بود. در همان زمان ، کار بر روی واکسن های Pfizer و Oxford-AstraZeneca نیز در این کشور آغاز شده است.

تمرکز بریتانیا بر افراد بالای 70 سال است
دولت انگلیس هدف خود را واکسیناسیون میلیون ها نفر بالای 70 سال و بهبود نیروهای خط مقدم تا اواسط فوریه برای رفع انسداد در این کشور قرار داده است ، بنابراین اکنون واکسن ها در صدها مکان از جمله بیمارستان ها موجود است. در این هفته هفت مرکز بزرگ واکسن افتتاح شد. آنها در هر منطقه از NHS هستند. در هفته های آینده ده ها مرکز واکسیناسیون دیگر افتتاح می شود. نادیم جهوی وزیر واکسن انگلیس گفت که داروخانه نقش مهمی در مراقبت از ملت دارد و من واقعاً خوشحالم که می بینم آنها برای کمک به برنامه ایمن سازی ملی جلو می آیند.

[ad_2]