واکسن Covid-19 در پاکستان: از اینکه عمران مردم را از این کشورها ممنوع کند ، واکسن و تاجی شتاب نمی گیرد – پاکستان ممنوعیت سفر به شش کشور از جمله انگلیس را تا 28 فوریه تمدید کرد

ژانویه 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پاکستان ممنوعیت ورود افراد از شش کشور از جمله انگلیس را تمدید می کند
  • پاکستان از بروز یک ویروس جدید کرونا ، باعث افزایش شیوع آن می شود
  • چین حتی پس از وعده ای که عمران خان منتظر است واکسن کرونا را ارسال نکرده است

اسلام آباد
پاکستان که در مواجهه با ویروس کرونا قرار دارد ، اکنون از بسیاری از کشورهای جهان از جمله هند برای واکسن انتظار رحمت دارد. دوست همیشه سبز پاکستان ، چین از دادن فوری واکسن Synovac خودداری کرده است. اعتقاد بر این است که چین ممکن است واکسن کرونا را در هفته اول فوریه به پاکستان ارسال کند. در همین حال ، عمران خان از ترس فشار جدید تاج ، ممنوعیت سفر به شش کشور از جمله انگلیس را تا 28 فوریه تمدید کرد.

محدودیت های ورود افراد از این کشورها به پاکستان
سرویس هواپیمایی کشوری پاکستان روز جمعه گفت که افراد متعلق به آفریقای جنوبی ، انگلیس ، برزیل ، ایرلند ، پرتغال و هلند تحت تأثیر محدودیت های سفر تا 28 فوریه قرار خواهند گرفت. با این حال ، این گزارش می گوید اگر مهمترین ارگان كشور مرتبط با Kovid-19 ، مركز فرماندهی و عملیات ملی ، به افراد متعلق به آن كشورها اجازه ورود بدهد ، در این صورت آنها می توانند وارد كشور شوند.

این تعلیق تا 28 فوریه تمدید شد
روشهای عملیاتی استاندارد صادر شده توسط اداره هواپیمایی کشوری پاکستان در دسامبر و ژانویه نیز تا 28 فوریه تمدید شد. تعداد کل موارد اپیدمی در کشور به 5،433،214 نفر افزایش یافته و تاکنون 11،623 نفر کشته شده اند.

ژانویه به پایان رسیده است ، اما چین واکسن ارسال نکرده است
چین وعده داده است که 5.00000 دوز واکسن Kovid-19 را تا پایان ژانویه به صورت رایگان به پاکستان ارائه دهد. فقط یک روز از ماه باقی مانده است ، اما واکسن چینی کرونا در پاکستان شناخته شده نیست. پیش از این ، پاکستان سه واکسن از جمله واکسن Oxford-Astra-Zeneca ، واکسن Sinopharm ساخت چین و مستقر در چین و واکسن Sputnik V مستقر در روسیه را تصویب کرد.

[ad_2]