واکسن Astrazeneca Oxford Covid 19 مورد تایید پاکستان ، ساخت هند: چرا پاکستان به دنبال هند برای واکسن تاج است ، واکسن چه خواهد بود؟

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پاکستان استفاده از واکسن کرونا مستقر در آکسفورد را در هند تصویب کرده است
  • اداره داروی پاکستان استفاده از واکسن AstraZeneca را تأیید کرده است.
  • با این حال ، پاکستان طبق توافقنامه دوجانبه با هند ، این واکسن را به دست نمی آورد.

اسلام آباد
در میان تنش روابط با هند ، پاکستان استفاده اضطراری از واکسن ویروس کرونا را در آکسفورد ، هند تصویب کرده است. سازمان تنظیم مواد مخدر پاکستان استفاده از واکسن Oxford-AstraZeneca را تأیید کرده است. با این حال ، پاکستان طبق توافقنامه دوجانبه با هند ، این واکسن را به دست نمی آورد. تخمین زده می شود که پاکستان برای 20٪ از جمعیت خود این واکسن را تحت طرح Kovacs دریافت کند.

در مورد مسئله سلامتی ، عمران خان فیصل سلطان ، نخست وزیر نخست وزیر پاکستان ، در مصاحبه با روزنامه پاکستانی Dawn گفت که استفاده از واکسن علیه ویروس کرونا تولید شده در هند تأیید شده است. از سوی دیگر ، یک کارمند دولت گفت که واکسن سیانوفرم در چین نیز هفته آینده ثبت خواهد شد. سلطان در پاسخ به این س whetherال که آیا پاکستان این واکسن ویروس کرونا را که براساس توافق نامه ای دو جانبه در هند تولید شده دریافت می کند ، گفت: ثبت نام نباید با در دسترس بودن یا تهیه واکسن اشتباه شود.
“دوست” مالزی پاکستان فقیر را شوکه می کند ، هواپیما را ربوده چون پول نمی دهد ، مسافران را به زمین می نشاند
روش واکسیناسیون پاکستان از این طریق
سلطان گفت: ما این واکسن را ثبت کردیم زیرا اثربخشی آن حدود 90٪ است و سعی خواهیم کرد از راه های دیگر به آن دست یابیم. نکته مهم ، این تصویب به ما امکان می دهد واکسن را تحت طرح Kovacs تهیه کنیم. بگذارید به شما بگویم که Kovacs اتحادی است که توسط اتحاد جهانی واکسن و ایمن سازی (GAVI) و با همکاری سازمان بهداشت جهانی ایجاد شده است.

کوواکس وعده داده است که واکسن کرونا را به طور رایگان به 20 درصد از 190 کشور جهان ارائه دهد. شامل پاکستان است. پاکستان امیدوار است که واکسن ویروس کرونا را که در هند ساخته می شود ، حدود آوریل دریافت کند. هنگامی که مشاور عمران توجه خود را به تعطیلی تجارت با هند جلب کرد ، گفت که می توان داروهای نجات دهنده ای را وارد کشور کرد.
پاکستان “خاکستر” شهزادهای دبی می شود ، عمران خان شکار پرندگان محافظت شده را تأیید می کند
“هیچ شانسی برای واکسن ساخت هند در آکسفورد وجود ندارد”
از سوی دیگر ، یک مقام وزارت بهداشت ملی گفت که پاکستان تقریباً هیچ شانسی برای دریافت واکسن کرونا از آکسفورد ، تولید شده در هندوستان ندارد. دلیل این امر این است که هند ابتدا تحقیقات خود را خریداری و تولید کرده است. جدا از این ، دولت هند اعلام کرده است که اولویت خود را به مردم خود اولویت خواهد داد. وی گفت: تنها شانس پاکستان برای دریافت واکسن کرونا از آکسفورد طرح کوواکس است.

[ad_2]