واکسن Astrazeneca coronavirus برابر نوع: Pfizer و AstraZeneca واکسن علیه ویروس coronavirus در هند: واکسن ویروس تاج Pfizer AstraZeneca انواع هند را تحت تأثیر قرار می دهد

می 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

لندن
متخصصان بهداشت در انگلستان ، برای اولین بار در تحقیقات جدید خود دریافتند که دو دوز واکسن Kovid-19 “بسیار موثر” در برابر شکل جدید ویروس کرونر B1.617.2 است که در هند معرفی شده است. بهداشت عمومی انگلستان (PHE) روز شنبه گفت که واکسن Pfizer / BioNTech دو هفته پس از دوز دوم 88٪ در برابر ویروس B1.617.2 موثر است. در همان زمان ، واکسن Oxford / AstraZeneca 60٪ در برابر این فرم موثر بود.

با این حال ، مطالعات همچنین نشان داد که آنها فقط 33٪ پس از یک بار مصرف دو واکسن موثر بودند. موسسه سرم هند واکسن Covishield را از Oxford / AstraZeneca تولید می کند که در هند برای محافظت در برابر Kovid-19 استفاده می شود.

“دوز دوم مهم است”
وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک گفت: “شواهد جدید بسیار مهم است و اثبات می کند که کمپین واکسیناسیون Kovid-19 ما در محافظت از عزیزان ما چقدر مهم است.” وی گفت: “مشخص است که دوز دوم واکسن برای محافظت موثر در برابر Kovid-19 و انواع آن چقدر مهم است. من از مردم می خواهم وقتی نوبت به واکسن می رسد ، ثبت نام کنند. “


تأثیر بر گزینه انگلستان نیز هست
مطالعات نشان داده است که دو دوز واکسن به همان اندازه که در برابر نوع B1.617.2 موثر است ، در برابر ویروس B1.1.7 گزارش شده است. در انگلیس ، ویروس B1.1.7 بیشترین افراد را به خود جلب می کند. بر این اساس ، دو دوز واکسن Pfizer 93٪ در برابر ویروس B1.1.7 موثر بود ، در حالی که واکسن Oxford / AstraZeneca 66٪ در برابر این فرم موثر بود.

آمار مربوط به افراد در هر سنی موجود است
همزمان ، یک دوز از هر دو واکسن 50٪ در برابر ویروس نوع B1.1.7 موثر است. رئیس واکسیناسیون PHE ، دکتر مری رمزی ، گفت: این مطالعه تایید کرد که دو دوز از هر واکسن درجه بالایی از محافظت در برابر ویروس تاج را در نوع B1.617.2 فراهم می کند. در این مطالعه ، داده های افراد در هر سنی از 5 آوریل پس از قرار گرفتن در معرض فرم ویروسی B1.617.2 گنجانده شده است.

دختر می ترسد … او همچنین باید واکسن بزند … Dumka DC گفت – پیروزی قبل از ترس است

عکس رمز

عکس رمز

[ad_2]