واکسن ویروس کرونا برای افراد مسن: چرا اندونزی ابتدا به جای بزرگسالان ، واکسن ویروس کرونا را به جوانان می دهد؟ – اندونزی قصد دارد جمعیت شاغل خود را قبل از سالمندان واکسینه کند

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اندونزی قصد دارد به اولین جوانان واکسن بزند
  • در بیشتر کشورها این واکسن ابتدا به افراد مسن تزریق می شود
  • تلاشی برای جلوگیری از عفونت ویروسی از طریق مصونیت گله
  • همچنین امید است که اقتصاد به زودی شتاب بگیرد

جاکارتا
مقدمات معرفی واکسن Kovid-19 در اندونزی آغاز شده است ، اما برنامه آن با سایر کشورها متفاوت است. در بیشتر کشورها ، این واکسن به بزرگسالانی که در معرض خطر ابتلا به ویروس هستند ، تزریق می شود. با این حال ، اندونزی تصمیم گرفته است که بزرگسالان شاغل واکسن دریافت کنند. از این طریق ، تلاش می شود مصونیت گله ها را بدست آورد و اقتصاد نیز در مسیر درست قرار گیرد. کل دنیا نیز در حال تماشای این مرحله از اندونزی است.

هیچ اطلاعاتی در مورد تأثیر واکسن روی افراد مسن وجود ندارد
بسیاری از کشورها ، از جمله ایالات متحده و انگلیس ، واکسن زدن را شروع کرده اند. در اینجا واکسن ابتدا به افراد مسنی که بیشتر در معرض خطر بیماری های تنفسی هستند تزریق می شود. مقدمات واکسیناسیون بیوتکنولوژی Sinovac چینی در اندونزی در حال انجام است. وی می گوید هنوز اطلاعات کافی در مورد تأثیر واکسن بر افراد مسن وجود ندارد. آزمایشات بالینی در کشور بر روی افراد 18-59 ساله ادامه دارد. اکنون تنظیم کننده داروی کشور تصمیم می گیرد سالمندان را واکسینه کند. واکسن Pfizer در انگلستان و ایالات متحده استفاده می شود ، که در افراد در هر سنی موثر است.


چقدر اثر خواهد داشت؟

اندونزی 12.5 کرور دوز با این شرکت چینی امضا کرد که 3 میلیون دوز آن تحویل داده شد. واکسن Pfizer ممکن است در سه ماهه سوم وارد کشور شود ، در حالی که واکسن آکسفورد در سه ماهه دوم. پروفسور پیتر کالینیون از دانشگاه ملی استرالیا می گوید که برنامه اندونزی می تواند شیوع بیماری را کند کند ، اما بعید به نظر می رسد تعداد کشته ها تأثیر زیادی داشته باشد.

آیا این روش بهتر است؟
در همین حال ، پروفسور دیل فیشر از مدرسه یونگ لو لین در دانشگاه ملی سنگاپور می گوید که جوانان بیشتر فعال هستند ، اجتماعی ترند و بیشتر سفر می کنند. در این حالت می توان انتقال جامعه را کاهش داد. در همین حال ، بودی گونادی ، وزیر بهداشت این کشور ، می گوید كه این كشور برای گرفتن مصونیت گله مجبور به واكسن 18/15 کرون است. او به 42.7 کرور دوز نیاز دارد. با این حال ، مطالعات بیشتری درباره ایمنی گله مورد نیاز است.

شرکت واکسن سازی Desi Corona واکسن بینی درست می کند!

[ad_2]