واکسن نروژ Pfizer Covid 19 عوارض جانبی 23 مرگ

ژانویه 16, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • تعداد کشته شدگان در نروژ پس از واکسن تاج فایزر به 23 رسیده است
  • در میان آنها 13 نفر وجود دارد که گفته می شود در اثر عوارض جانبی واکسن فوت کرده اند.
  • بعد از این همه مرگ ، نروژ دستورالعمل های واکسن های فوری را تغییر داده است.

اسلو
در نروژ ، تعداد افرادی که پس از دریافت واکسن ویروس کرونا Pfizer فوت کرده اند به 23 نفر رسیده است. در میان آنها ، 13 نفر وجود دارد که گفته می شود در اثر عوارض جانبی واکسن کرونر جان خود را از دست داده اند. در همین حال ، پس از این همه مرگ ، نروژ دستورالعمل های مربوط به واکسن های فوری را تغییر داده است. از طرف دیگر ، فایزر ، بلژیکی از یکی دیگر از کشورهای اروپایی ، 5 روز بعد از دریافت واکسن کرونا درگذشت. در همین حال ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که از نزدیک مرگ و میر در نروژ را کنترل می کند.

نروژ پس از مرگ 23 نفر در اثر واکسن کرونا ، دستورالعمل های مربوط به تزریق واکسن کرونا را تغییر داده است. با این حال ، حتی پس از این مرگ ها ، نروژ تصمیم گرفت که واکسن را ادامه دهد. تمام کشته شدگان در نروژ بیش از 80 سال دارند و به خانه سالمندان منتقل می شوند. استینار مادسن ، مدیر پزشکی آژانس پزشکی نروژ گفت: پزشکان باید افرادی را که نیاز به واکسیناسیون دارند به دقت شناسایی کنند. کسانی که به شدت بیمار هستند و آخرین نفس هایشان را می کشند فقط باید پس از چکاپ یک به یک واکسینه شوند. “
پس از دریافت واکسن Pfizer علیه ویروس تاج ، پزشک در بخش مراقبت های ویژه بستری شد
مراقب مرگ های نروژی تحت تحقیق باشید: WHO
در همین حال ، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که در حال بررسی تحقیقات مربوط به مرگ در نروژ است. سخنگوی سازمان بهداشت جهانی گفت: “ما از نزدیک حوادث نروژ را رصد می کنیم و با مقامات بهداشتی آنجا ارتباط برقرار می کنیم.” ما از نزدیک علت و شرایط هر 23 مرگ را زیر نظر خواهیم گرفت. پیش از این ، نروژ 13 مورد مرگ را به دلیل عوارض جانبی واکسن تأیید کرده بود. با این حال ، اکنون تعداد افرادی که پس از واکسیناسیون فوت کرده اند به 23 نفر رسیده است.

واکسن Corona Pfizer 4 روز پس از سال جدید در نروژ راه اندازی می شود. تاکنون این واکسن ویروس کرونا به 33000 نفر در کشور تزریق شده است. در نروژ پیش از این اعلام شده بود که واکسن کرونر عوارض جانبی خواهد داشت. مادسن گفت: به نظر می رسد این بیماران پس از دریافت واکسن از عوارض جانبی تب و ناراحتی رنج برده اند که این امر آنها را به شدت بیمار کرده است. او بعداً درگذشت.
دو روز پس از واکسن عروق کرونر Pfizer ، یک زن کارمند بهداشت درگذشت ، پدری خواستار پاسخ شد
مادسن تأکید کرد که چنین مواردی نادر است و این واکسن به هزاران بیمار مبتلا به بیماری های قلبی عروقی ، زوال عقل و بسیاری از بیماری های جدی دیگر تزریق شده است. وی گفت که در حال حاضر نگران بسیاری از این موارد عوارض جانبی نیست. وی گفت: “ما از این بابت نگران نیستیم. واضح است که به جز برخی از افراد بیمار ، خطر کمی این واکسن ها وجود دارد. 9 بیمار در نروژ که عوارض جانبی شدیدی داشتند شامل واکنش های آلرژیک ، ناراحتی بیش از حد و تب بودند.

واکسن Pfizer در بلژیک پس از مرگ یک فرد انجام می شود
و در این Pfizer بلژیکی پس از دریافت واکسن تاج درگذشت. گفته می شود وی پنج روز پیش واکسن کرونا کرن فایزر را دریافت کرده است. بلژیک تحقیق در مورد کل موضوع را آغاز کرده است. مقتول 82 ساله بود و بیماری های مختلف دیگری نیز داشت. اکنون مقامات در حال بررسی این موضوع هستند که آیا این مرگ با واکسن کرونر ارتباط دارد یا خیر.

واکسن فایزر

23 نفر پس از واکسن Corona Pfizer در نروژ جان خود را از دست دادند

[ad_2]