واکسن جعلی covid-19: واکسن جعلی تاج تزریق شده به 70،000 نفر در این کشور ، با پرداخت 3300 روپیه – اکوادور کلینیکی را در کویتو تعویض کرد که 70000 واکسن جعلی covid-19 را تزریق می کرد

ژانویه 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • واکسن جعلی کرونا در ایالت اکوادور آمریکای جنوبی فاش شد
  • 700000 واکسن تقلبی کرونا در پایتخت کویتو استفاده شده است
  • 3،300 روپیه برای سه دوز واکسن بازپرداخت شد ، پلیس کلینیک را پلمپ کرد

کویتو
در حال حاضر ، در جهانی که از اپیدمی ویروس کرونا رنج می برد ، جنگ شدیدی برای واکسن درگرفته است. هر کشوری می خواهد این واکسن را زودتر برای شهروندان خود بیاورد. در همین حال ، در کشور اکوادور آمریکای جنوبی ، یک مورد استفاده از واکسن تاج جعلی برای حدود 70،000 نفر فاش شده است. یک کلینیک خصوصی واکسن برای محافظت کامل سه دوز را به افراد تزریق می کند. که در آن حدود 1100 روپیه (15 دلار) برای یک دوز شارژ شد.

واکسن جعلی در خود پایتخت
طبق گزارش تایم ، پرونده با کیتو ، پایتخت اکوادور است. سزار دیاز ، رئیس پلیس کویتو در بیانیه ای گفت که این کلینیک با دادن دوز یک ماده ناشناخته به مردم حدود 15 دلار هزینه می گیرد. به مردم گفته شد که پس از سه بار عکسبرداری از این واکسن ، از ویروس کرونا محافظت می کنند.

70،000 نفر واکسن جعلی دریافت کردند
پلیس همچنین اظهارات کسانی را که در این مرکز واکسن های جعلی تزریق کرده اند ، ثبت کرده است. پلیس گفت حدود 70،000 نفر دوز واکسن جعلی دریافت کرده اند. پلیس مرکز را پلمپ و متهم را دستگیر کرد. با این حال ، صاحب این کلینیک ادعا می کند که دوز ویتامین و سرم به افراد می دهد تا واکسن را جایگزین افراد کند.

اکوادور نقطه تاج در آمریکای جنوبی است
اکوادور همچنان کانون اصلی ویروس کرونا در سراسر قاره آمریکای جنوبی است. تاکنون 14،668 مورد مرگ در کشور به دلیل عفونت ویروس کرونا گزارش شده است ، در حالی که 242146 نفر به این ویروس آلوده شده اند. اکوادور واکسن کرونا را از شرکت های Pfizer و AstraZeneca تأیید کرده است. در حالی که وزارت بهداشت در اینجا دوز رایگان واکسن کرونا را برای تمام بزرگسالان کشور تا پایان سال جاری اعلام کرد.

[ad_2]