واکسن تاج نروژ: نروژ هشدار می دهد که ممکن است برای ایمنی جامد به واکسن سوم علیه Covid 19 نیاز باشد – نروژ هشدار می دهد که حذف ویروس تاج به دو تا سه برابر واکسن نیاز ندارد

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلو
23 نفر پس از معرفی واکسن ویروس کرونا Pfizer در کشور اروپایی نروژ جان خود را از دست دادند. ادعا می شود که 13 نفر از این افراد به دلیل عوارض جانبی واکسن کرونر فوت کرده اند. نروژ اکنون هشدار می دهد که افراد برای محافظت کامل در برابر ویروس تاج ، نه دو بلکه سه بار باید واکسینه شوند. نروژ گفته است که مردم این کشور باید تا پایان سال جاری واکسن دیگری بزنند.

انستیتوی ملی بهداشت نروژ هشدار داده است افرادی که دو دوز ویروس کرونا دریافت کرده اند باید تا پایان سال دوز دیگری مصرف کنند. وی گفت: ممکن است مجبور شویم ظرف چند ماه واکسن تقویت کننده بزنیم اما هنوز نمی دانیم. این وضعیتی است که برای آن آماده شده ایم. در صورت لزوم تولیدکنندگان واکسن نیز آماده این کار هستند.

مدیر موسسه گیر بوکلم گفت ما معتقدیم که شما مدتی در برابر بیماری مصون بوده اید. چیزهای زیادی در مورد این واکسن ها وجود دارد که شناخته شده نیستند. از آنجا که افراد قبلاً این واکسن را دریافت می کنند ، ما باید اطلاعاتی از این دست را بدست آوریم. “طبق مطالعه اخیر توسط بهداشت عمومی انگلیس ، این واکسن ها تا 5 ماه ایمنی ایجاد می کنند.

پیش از این ، سازنده واکسن Moderna گفته بود که این واکسن برای یک سال م effectiveثر خواهد بود ، اما محققان می گویند این واکسن 100٪ تضمین شده نیست. برخی از افراد ممکن است پس از واکسیناسیون تا حدی مصونیت داشته باشند ، اما هنوز هم می توانند دیگران را آلوده کنند.

[ad_2]