واکسن آکسفورد پاکستانی: پاکستان منتظر واکسن AstraZeneca Coronavirus از طریق COVAX است: پاکستان منتظر واکسن ویروس کرونا ویروس کرونا از طریق Covax است

ژانویه 31, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پاکستان انتظار دارد که واکسن ضد تاج تحت COVAX باشد
  • واکسن Oxford-AstraZeneca تا ماه مارس وارد می شود
  • تحویل در فوریه آغاز می شود ، انتظار می رود 1.7 تاج استفاده شود
  • این هواپیما همچنین یک واکسن از SinoPharm چینی تحویل می دهد

اسلام آباد
پاکستان تحت سونامی بیمارانی که از ویروس کرونا رنج می برند ، باید تا ماه مارس منتظر واکسن بماند. با ابتکار سازمان بهداشت جهانی Covax ، 6 میلیون دوز در ماه فوریه به کشور همسایه تحویل داده می شود. نکته قابل توجه این است که واکسن AstraZeneca که پاکستان امیدوار است دریافت کند توسط م Instituteسسه سرم در هند در هند تولید می شود.

منتظر واکسن چینی نیز هست
اسد عمر وزیر برنامه ریزی و توسعه پاکستان گفت نامه ای از WHO دریافت شده است. پیش بینی می شود در نیمه اول سال 2021 در مجموع 17 میلیون دوز دریافت کند. اسد گفت این کشور حدود هشت ماه پیش تصمیم گرفت که به کواچ بپیوندد. از طرف دیگر ، دستیار ویژه نخست وزیر همچنین گفت که همراه با حدود 70 دوز LA AstraZeneca ، 5 دوز واکسن چینی SinoPharm نیز به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

واکسیناسیون از هفته آینده در پاکستان آغاز می شود و واکسیناسیون ابتدا به کارمندان خط مقدم بهداشت انجام می شود. علاوه بر Oxford-AstraZeneca و Sinopharm در روسیه ، Sputnik-V روسیه نیز تأیید شده است.


COVAX چیست؟
مرکز Kovacs یک همکاری جهانی با واکسن کرونا است. هدف آن توسعه ، تولید ، تولید و تولید واکسن ها و دستیابی به همه است. این همکاری توسط گاوی هدایت می شود. Gavi اتحادیه نوآوری آمادگی نوآوری (CEPI) و WHO است. هنگامی که واکسن کرونا آماده شد ، مرکز کوواکس برای دستیابی به کشورهای عضو کار خواهد کرد. هدف آن تحویل 200 میلیون دوز به کشورهای عضو تا پایان سال 2021 است.

بروزرسانی واکسن کرونا ویروس: خبرهای بزرگ در مورد واکسن Desi Corona ، فشار در انگلیس نیز پایان خواهد یافت

یک تصویر نمادین

یک تصویر نمادین

[ad_2]