هواپیمای گمشده اندونزی در دریا سقوط کرد ، 62 مسافر زنده نمی مانند

ژانویه 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک هواپیمای مسافربری پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت اندونزی سقوط کرد
  • با پرواز بوئینگ 737 Srikijaya Air از جاکارتا به استان کالیمانتان غربی تماس قطع شد
  • گمان می رود 62 نفر از سرنشینان کشته شده باشند که از جمله آنها 12 خدمه هستند

جاکارتا
هواپیمایی Srivijaya Air ، پرواز از جاکارتا ، پایتخت اندونزی ، به دریا سقوط کرد. وزیر حمل و نقل اندونزی ، بودی کارایا ، سقوط هواپیما را تأیید کرد و گفت پرواز شماره SJ182 تصادفی در 20 کیلومتری فرودگاه جاکارتا بود. این هواپیما علاوه بر 12 خدمه 50 مسافر داشت. این هواپیما در حوالی جزیره لاکی اندونزی سقوط کرد.

تصاویر سقوط هواپیما ساعاتی قبل در شبکه های اجتماعی اندونزی منتشر شد. اما در آن زمان هیچ تأیید رسمی درباره سقوط هواپیما وجود نداشت. در اوایل سال 2018 ، هواپیمای Lion Air اندونزی به دریا سقوط کرد و منجر به کشته شدن 189 نفر شد.

این هواپیما 26 ساله است
با توجه به شماره ثبت هواپیما ، سری 26 ساله بوئینگ 737-500 که گزارش شده مفقود است ، از هواپیما است. که شنبه شب از فرودگاه جاکارتا سوکارنو-هاتا پرواز می کند. کنترل ترافیک هوایی تنها چهار دقیقه پس از برخاستن از پرواز با هواپیما قطع شد. از آنجا عملیات جستجو و نجات آغاز شد

سکوت دولت درمورد تعداد قربانیان
دولت اندونزی در مورد تلفات این حادثه سکوت اختیار کرده است. امدادگران و امدادگران در محل حادثه حاضر شدند اما هنوز بازماندگان را پیدا نکرده اند. یک مقام گفت که تنها پس از بررسی اجساد مسافران ، دولت می تواند در مورد تعداد کشته شدگان چیزی بگوید.

SJ هند

هواپیما در یک دقیقه 10 هزار پا فرود آمد
FlightRadar24 هواپیما را فقط در یک دقیقه تا ارتفاع 10000 فوتی ردیابی کرد. سپس احتمال بروز اتفاق نامطلوب افزایش یافته است. اگر هواپیما خیلی سریع سقوط کند ، احتمال سقوط را افزایش می دهد.

خطوط هوایی ارزان قیمت Srivijay Air است
Srivijay Air یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت در اندونزی است. که خدمات هوایی را به اندونزی و سایر مقاصد جنوب شرقی آسیا ارائه می دهد. این شرکت گفت هنوز در حال جمع آوری اطلاعات مربوط به پرواز است. براساس این گزارش ، این هواپیما یک بوئینگ 737 مکس نیست که در سالهای اخیر در دو سانحه مهم رخ داده است.

پرواز اندونزی در سال 2018 نیز سقوط کرد.
در اکتبر 2018 ، یک هواپیمای Lion Air اندونزیایی به دریا سقوط کرد. که در آن 189 نفر درگیر هواپیما کشته شدند. این هواپیما همچنین 12 دقیقه پس از پرواز از جاکارتا ، پایتخت ، در دریا سقوط کرد.

هواپیمای بوئینگ 737 MAX درگیری دارد
هواپیمایی که از جاکارتا ناپدید شد ، همچنین به عنوان یک مجموعه بوئینگ 737 توصیف می شود ، اگرچه مکس نیست. ماکس قبلاً در مورد ایمنی هواپیما س questionsالاتی را مطرح کرده بود. حتی اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه بوئینگ در حال بررسی توقف تولید این هواپیما است.

اندونزی: هواپیما بلافاصله پس از پرواز ناپدید می شود ، عکس های بقایای موجود در شبکه های اجتماعی ویروسی می شود
مشکل این هواپیما چیست
بزرگترین مشکل در موتور آن است. اگرچه سوخت صرفه جویی می شود ، خود موتور می تواند سرعت آن را کاهش داده و کشتی را خاموش کند. برای غلبه بر این مشکل ، این شرکت نرم افزاری را به نام MCAS پیاده سازی کرد. اما بارها این نرم افزار دستورالعمل های غلطی را نیز ارائه می دهد که احتمال غرق شدن کشتی را افزایش می دهد.

[ad_2]