هواپیمای پاکستانی در مالزی: هواپیمای خطوط هوایی پاکستان به دلیل عدم پرداخت اجاره در کوالامپور بازداشت شد – “دوست” مالزی پاکستان را شوکه کرد

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • “دوست” دیگری پاکستان را که در مرحله بنگالی قرار دارد ، شوکه کرد
  • مالزی یک هواپیمای مسافربری بوئینگ 777 را از شرکت هواپیمایی دولتی پاکستان توقیف می کند
  • طبق گزارش های رسانه های پاکستان ، هواپیما اجاره شده و پول آن پرداخت نشده است

اسلام آباد / کوالالامپور
پاکستان ، که مرحله بنگالی را پشت سر می گذارد ، یکی از “دوستان” خود را یک شوک بزرگ کرده است. مالزی یک هواپیمای مسافربری بوئینگ 777 شرکت هواپیمایی پاکستان ، هواپیمایی دولتی پاکستان را بازداشت کرده است. طبق گزارش های رسانه های پاکستان ، هواپیما اجاره شده و هواپیما توقیف شده است زیرا پول را پرداخت نکرده است. مسافران و خدمه در هنگام حادثه در فرودگاه کوالالامپور سرنشین بودند ، اما آنها پیاده و تخلیه شده بودند.

طبق گزارشی در روزنامه دیلی تایمز پاکستان ، خطوط هوایی بین المللی پاکستان در مجموع 12 فروند بوئینگ 777 در ناوگان خود دارد. این هواپیماها هر از گاهی توسط شرکت های مختلف اجاره می شوند. گفته می شود این هواپیما که از مالزی توقیف شده نیز اجاره شده است اما این هواپیما به دلیل عدم پرداخت پول تحت اجاره در کوالالامپور توقیف شد. پیش از این عربستان 3 میلیارد دلار از دولت عمران خان برداشت کرد. دولت عمران با وام گرفتن از چین این وام را به عربستان سعودی بازپرداخت کرد.
کشورهای اروپایی خلبانان جعلی پاکستانی را که از رفع ممنوعیت خودداری کردند ، باور ندارند
اکتشافات جدید برای PIA
بگذارید به شما بگویم که در ماه مه سال گذشته ، یک هواپیمای PIA زیر کوهی از بدهی در کراچی سقوط کرد. نه تنها این ، افشاگری های جدیدی در مورد خطوط هوایی بین المللی پاکستان در این کشور وجود دارد. وزیر هواپیمایی کشور ، سرورخان ، چندی پیش گفت که حدود 40٪ از خلبانان PIA جعلی هستند. نه تنها این ، سخنگوی حزب عمران خان گفت که همچنین شناخته شده است که افسران PIA قبلاً در قاچاق زیادی گرفتار شده اند.

گزارش های زیادی آمد
در طی مکالمه با یک کانال تلویزیونی از سخنگوی این س askedال سال شد که آیا اتهامات خلبانان به کلاهبرداری در دنیا شوخی نیست؟ او گفت اینطور نیست. وی گفت: “وقتی به ما رسید که خدمه ما در مافیای قاچاق شرکت داشتند که شامل قاچاق مواد مخدر ، ارز ، طلا بود. خلبانان ما نیز دستگیر و متهم شده اند. سخنگوی حزب گفت که این اتهام را مطرح نکرده است ، اما حوادث مشابه قبلا گزارش شده است.
پاکستان: دولت پس از جعل خلبانان ، کارمندان AIA قاچاق مواد مخدر ، طلا و ارز را به کارمندان PIA متهم کرده است
“امتحان ندهید ، مجوز جعلی”
پس از سقوط کراچی ، سرورخان گفت تحقیقات سال گذشته نشان داد که از 860 خلبان فعال در پاکستان ، 262 خلبان یا مجوز جعلی داشته اند یا در امتحانات خود تقلب کرده اند. وی گفت این خلبانان هرگز در این آزمون شرکت نکرده اند و نه تجربه مناسبی برای پرواز با هواپیما داشته اند. خان گفت متأسفانه پیوت ها بر اساس سیاسی منصوب می شوند. وی گفت که مشخص شد درجه 4 خلبان PIA جعلی است و در هنگام استخدام از شایستگی ها چشم پوشی شده است.

[ad_2]