هواپیمای پاکستانی در مالزی: خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) پس از توقیف هواپیما در مالزی غذا برای اسکان فراهم نکرد – مالزی یک هواپیما را از کانگال پاکستان مصادره کرد ، مسافران گرسنه دو روزه مجبور به خوابیدن در خشکی شدند

ژانویه 19, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
افشاگری دیگر توقیف هواپیماهای پاکستانی در مالزی بود. دولت پاکستان ، که مرحله هوایی بنگال را طی می کند ، خطوط هوایی بین المللی پاکستان ، نه غذا تهیه کرده و نه توقف مسافران پاکستانی را پس از فرود اجباری ترتیب داده است. مسافران پاکستانی به نوعی مجبور شدند دو روز را روی زمین بخوابند.

اکنون این مسافران پس از دو روز مسدود شدن و بازگو کردن فاجعه خود به پاکستان بازگشته اند. مسافران گفتند که باید در فرودگاه کوالالامپور روی زمین بخوابند. مسافران با کسی صحبت نکردند تا دنیا از کار دولت عمران مطلع نشود. نه تنها این ، حتی گرفتن عکس های او نیز مجاز نبود. این هواپیما بیش از 170 مسافر پاکستانی حامل است.
“دوست” مالزی پاکستان فقیر را شوکه می کند ، هواپیما را ربوده چون پول نمی دهد ، مسافران را فرود می آورد
توضیح اینکه یک هواپیمای مسافربری خطوط هوایی پاکستان در پاکستان به دلیل عدم پرداخت توقیف شد. گزارش های رسانه ها می گویند شرکتی که هواپیما را اجاره کرده یک مالک هندی است. وقتی هواپیما در فرودگاه کوالالامپور توقیف شد ، هواپیما حامل مسافران و خدمه بود.

هندی مالک و مدیر است
به دنبال این حادثه ، چندین گزارش رسانه ای ، از جمله ملت ملت پاکستان ، ادعا کرد که مالک و مدیر شرکتی که هواپیمای مسافربری بوئینگ 777 را به خطوط هوایی بین المللی پاکستان اجاره کرده ، هندی است. هواپیما توقیف شد زیرا وی این پول را پرداخت نکرده است. بر اساس گزارش ها ، این شرکت در دبی دفتر دارد ، جایی که کارمندان هندی تبار در آن کار می کنند. به طور قابل توجهی ، شرکت های هواپیمایی پاکستان طی سال گذشته بارها مورد انتقاد قرار گرفته اند.

[ad_2]