هند چین ایستادن لاداخ: چین ادعا می کند فعالیت های انسانی در هند دریاچه پانگونگ را تهدید می کند – مرزهای چین با چین اخبار: هندوستان چین ایستادن لاداخ: رسانه های چینی ادعا می کنند که فعالیت های انسانی در هند دریاچه پانگونگ را تهدید می کند – اخبار مرزهای چین چین خشم معکوس زمان های جهانی دریاچه ، هند دریاچه پانگونگ را در لاداخ تخریب می کند

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین از طریق شاخ رسمی خود هند را به ویرانی دریاچه پانگونگ متهم کرده است
  • یک روزنامه چینی ادعا می کند هند در حال تخریب اکوسیستم دریاچه پنگونگ است
  • ادعای این روزنامه چینی در مورد پانگونگ جمله “Ulta Chor، Kotwal ko Datte” را ثابت می کند

پکن
اژدهای چینی که بیش از 50 هزار سرباز در لاداخ مستقر کرده است ، اکنون هند را از طریق سیرن گلوبال تایمز رسمی خود به تخریب دریاچه پنگونگ متهم کرده است. این روزنامه چینی ادعا می کند هند نه تنها صلح و ثبات منطقه را تهدید کرده بلکه اکوسیستم دریاچه پانگونگ به طول 134 کیلومتر را نابود می کند. به نظر می رسد ادعای روزنامه چینی در مورد دریاچه پانگ گونگ بازتاب این عبارت “اولتا چور ، کوتوال کو داتای” است.

چین در تلاش برای تصرف قلمرو هند با تقویت آن در اطراف دریاچه پانگ گونگ ، این منطقه را به اردوگاه نظامی تبدیل كرد. نه تنها این ، چین سنگرهای نظامی و ایستگاه های راداری در اطراف پنگونگ ساخته است. چین فیبرهای نوری را در امتداد لبه Pangog قرار می دهد تا ارتش چین بتواند با خیال راحت ارتباط برقرار کند. چین همچنین چندین قایق مجهز به سلاح های دیزلی دارد. پیش از این نیروهای چینی و هندی در زمستان از منطقه پانگونگ عقب نشینی کردند اما این بار ارتش چین می خواهد خاک هند را تصرف کند و عقب نشینی نمی کند.


“سیستم اکو به دلیل افزایش فعالیتهای انسانی هند از بین خواهد رفت”
با وجود این اقدامات چین ، گلوبال تایمز هند را به تخریب اکوسیستم پانگوگ متهم می کند. گلوبال تایمز به گزارش چهار ساله هندی استناد می کند که می گوید رشد باکتری در دریاچه پنگونگ به دلیل افزایش فعالیت انسان در اطراف دریاچه پنگونگ مشاهده شده است. وی گفت هند 10 هزار گردشگر را برای اقامت در روستای ماان ترتیب داده است. روزنامه چینی گفت هند به سرعت در حال افزایش نظامی گری در نزدیکی دریاچه پنگونگ است. علاوه بر این ، ساختمانها و جاده ها در منطقه ساخته می شوند. هند یک اردوگاه نظامی در فینگر -3 ساخته است.

این روزنامه چینی اعلام کرد که افزایش فعالیت های انسانی هند در اطراف دریاچه پنگونگ باعث نابودی اکوسیستم می شود. وی ادعا می کند که چین در تلاش است تا اکوسیستم این دریاچه را نجات دهد. روزنامه چینی ادعا می کند که زباله ها در خاک چین منتقل و ریخته می شود. گلوبال تایمز گفت: نظامی شدن و ورود گردشگران به اطراف دریاچه پانگونگ ، تلاش های چین برای نجات دریاچه را بی فایده خواهد کرد.

[ad_2]