هند لادک چینی: چین نیروهای خود را در LAC با هند افزایش می دهد: چین سربازان خود را در مرزهای هند افزایش می دهد

ژانویه 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین با تقلب به قول خودش تن می دهد
  • توزیع مجدد نیروهای LAC
  • قول داده شد که استقرار بیشتر بین دو طرف متوقف شود
  • تنش ها در لاداخ از ماه مه سال گذشته عمیق تر شده است

پکن
حدود چهار ماه پیش ، چین پیشنهاد خود را برای استقرار نیروهای تحت LAC نقض کرد. براساس گزارشی از هند امروز ، ارتش چین موقعیت خود را در شرق لاداخ تقویت کرده و به طور مخفیانه نیروهای خود را افزایش داده است. چین پیشنهاد کرده بود که دو کشور نیروهای خود را افزایش ندهند.

چین مخفیانه ارتش خود را افزایش می دهد
این بیانیه در ماه سپتامبر توسط هر دو طرف صادر شد که گامی مثبت تلقی می شد. در این مدت ، هر دو قول دادند که چنین اقدامی را انجام ندهند ، که این وضعیت را بیش از پیش پیچیده می کند. به گفته منابع نظامی ، چین پس از چهار ماه آن را نقض کرده است. India Today ادعا می کند که چین به طور مخفیانه موقعیت خود را در Depsang در Ladakh تقویت می کند و در مکان های جدید نزدیک Daulat Bey Oldi مستقر می شود.


هند دو سرباز چینی را برگردانده بود
با نگاهی به غنیمت های چین ، هند همچنین آماده است تا برای قدرت خود گام بردارد. در حال حاضر ، 50-50 هزار سرباز در دو طرف مرز مستقر هستند و سعی می کنند از چیزهای ناخوشایند جلوگیری کنند. هند اخیراً دو سرباز چینی را به آن طرف مرز منتقل کرده و از مرز خارج شده و عبور کرده اند. پس از آغاز تنش ها در ماه مه ، ارتش چین حدود 8 کیلومتر از LAC حرکت کرد و در چندین مکان در شرق لاداخ چادر زد.

سربازان هندی چین را شوکه کردند
با وجود مقاومت هند ، ارتش چین عقب نشینی نکرده و ارتش های دو کشور دارای نیروهای نظامی اضافی در امتداد مرز هستند. در همان زمان ، آماده سازی کامل برای حملات تانک ، توپخانه و هوایی در مرز آغاز شد. ارتش چین در اوت سال گذشته هنگامی که پانگونگ نوک جنوبی تسو را تصرف کرد ، توسط نیروهای هند شوکه شد. نیروهای هندی همچنین موفق شدند بر تپه گورونگ ، تپه ماگار ، موکرپاری ، رچین لا و ریژانگ لا تسلط یابند.

چین در حال ساخت سازه های جدیدی معادل LAC است

یک تصویر نمادین

یک تصویر نمادین

[ad_2]