هند در مقابل جنگنده های چینی: جنگنده های چینی J 10C ، J 11B شبیه سازی شده Rafale هند ، جت های Su-30 در تمرین شاهین -9 چین-پاک – اقدامات چین برای کشتن رافائل-سوخو ، پاکستان نیز پشتیبانی می کند

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

در میان تنش های مداوم در لاداخ ، چین و پاکستان در حال آماده سازی برای ایجاد توطئه جدیدی علیه هند هستند. طی یک تمرین مشترک اخیر در پاکستان ، چین و نیروی هوایی پاک ، آنها با هم برای کشتن جنگنده های سوخوی 30 MKI و رافال هند آموزش دیدند. این دو کشور می دانند که به تنهایی نمی توانند در برابر ضربات مهلک رافائل و سوخو مقاومت کنند. بنابراین ، هر دو طرف با استفاده از جنگنده های J-10 و J-11 برش این جفت کشنده هند را پیدا می کنند. اخیراً خلبانان چین و پاکستان نیز تمرینات شبیه سازی شده را انجام داده اند.

Sino-Pak علیه رافائل-سوخو استراتژی می گیرد

طبق تلویزیون مرکزی چین (CCTV) ، در مانور اخیر شاهین با پاکستان از جنگنده های چینی J-10C و J-11B برای رهگیری جنگنده های Rafale و Su-30 هند استفاده شد. در همین حال ، خلبانان چین و پاکستان در حال شبیه سازی جنگنده های J-10C و J-11B هستند تا زوج مرگبار رافائل و سوخو را بکشند. در شبیه سازی ، خلبان دقیقاً در معرض همان وضعیتی قرار دارد که در حین پرواز داشته است.

چین و پاکستان با این هواپیماها تمرین کرده اند

چین طی مانور شاهین در پاکستان از 7 دسامبر تا 27 دسامبر هواپیماهای هشدار سریع KJ-500 ، هواپیمای هشدار دهنده الکترونیکی Y-8 را علاوه بر جنگنده های J-10C و J-11B نیز پرتاب کرد. از طرف دیگر ، پاکستان جنگنده های JF-17 و Mirage III را در تمرینات خود گنجانده بود. توضیح اینکه ایالات متحده قبلاً به پاکستان هشدار داده است که جنگنده های F-16 خود را در این رزمایش درگیر نکند.

قدرت J-10 چینی چقدر است

-10

جنگنده چینی Chengdu J-10CE نسخه صادراتی جنگنده J-10 نیروی هوایی ارتش آزادیبخش خلق است. این یک جنگنده چند منظوره است که می تواند در هر فصلی پرواز کند. از نظر وزن سبک تر ، این جنگنده حتی در مناطقی که دارای ارتفاع زیاد هستند نیز به راحتی قابل استفاده است. این هواپیما می تواند همزمان 1850 کیلومتر پرواز کند. حداکثر سرعت آن 1.8 ماخ است.

نسخه چینی SU27 یک جنگنده چینی J-11 است

-27-11-

Cheyang J11 چینی نسخه چینی سوخوی SU27 روسی است. از آنجا که این یک هواپیمای رزمی برتر از هوا است ، قادر به حمله از راه دور است. دو موتور دارد که قدرت بیشتری به جت می دهد. نیروی هوایی چین این هواپیما را که ساخت کشور چین است ، تولید می کند. این جت می تواند تا 33000 کیلوگرم پرواز کند. این هواپیما می تواند هر بار مسافت 1500 کیلومتر را طی کند.

نگرانی ها نه تنها در مورد رافال ، سینوپاک با این موشک ها بیشتر شد

پاکستان فقط نگران جنگنده های رافال از هند نیست. بلکه نگرانی او با موشکهایی مانند Meteor ، Mika بیشتر شده است. پاکستان همچنین از خرید سامانه دفاع موشکی S-400 هند ناراحت است. نیروی هوایی پاکستان در حال حاضر به 124 جنگنده JF-17 خود متکی است. همچنین این هواپیما کمتر از 40 جنگنده اف 16 و میراژ دارد.

یک اژدها انرژی هوا را از لاداخ به آروناچال جمع می کند

اژدها دائماً در حال تقویت قدرت هوایی در سرزمینهای مجاور هند شمالی است. چین هواپیماهایی را قادر به پرتاب بمب های اتمی در پایگاه های هوایی خود در نزدیکی هند از حمله هواپیماهای بدون سرنشین قرار داده است. نه تنها این ، چین در حال ساخت پایگاه های هوایی جدید است. چین به طور مداوم در حال مدرنیزه کردن 13 پایگاه هوایی خود در مجاورت هند است. این پایگاه های هوایی چین از لاداخ تا آروناچال پرادش در مجاورت مناطق هند است.

رافال هندی بازی را در جنگ با چین تغییر خواهد داد

رافائل متناسب با نیازهای هند اصلاح شده است. برد رافال 3700 کیلومتر است ، می تواند چهار موشک با خود حمل کند. طول Rafale 15.30 متر و ارتفاع 5.30 متر است. طول بال های رافال تنها 10.90 متر است و آن را به هواپیمایی ایده آل برای پرواز در مناطق تپه ای تبدیل می کند. از کودکی مانور هواپیما آسان است.

رافال برای J-20 چینی سخت خواهد بود!

-20-

در مقایسه با Rafale هند ، Chengdu J-20 از چین و JF-17 از پاکستان هواپیماهای جنگنده هستند. اما هر دو کمی از رافائل کمتر هستند. نقش اصلی جنگنده J-20 چینی جنگنده فولادی است ، در حالی که رافائل می تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. برد اصلی J-20 1200 کیلومتر است که می تواند تا 2700 کیلومتر افزایش یابد. طول J-20 از 20.3 متر تا 20.5 متر متغیر است. ارتفاع آن بین 4.45 متر و طول بالها 12.88-13.50 متر است ، یعنی. خیلی بزرگتر از رافائل چین موشک های PF-15 را به JF-17 پاکستان اضافه کرده است ، اما هنوز هم ضعیف تر از Rafale است.

[ad_2]