همسر کیم جونگ اون: کیم جونگ اون همسر: کیم جونگ اون همسر: کیم جونگ اون یک سال است که مظنون به ناپدید شدن دیکتاتور است ، ناپدید شده است! – همسر کیم جونگ اون ری سلو پس از بیش از یک سال از کره شمالی ناپدید شد

ژانویه 31, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

گفته می شود همسر کیم جونگ اون دیکتاتور کره شمالی در یک سال گذشته ناپدید شده است. پس از چند روز دیده نشدن در جمع ، گمانه زنی هایی مبنی بر ناپدید شدن کیم جونگ اون وجود دارد. در حالی که به گفته رسانه های غربی ، همسر کیم جونگ ری ، سول جو ، مدت طولانی است که در وضعیت ضعیفی قرار دارد. وی همچنین از ترس آلودگی به ویروس کرونا ، حرکت عمومی را در همه جا متوقف کرد. چند ماه پیش ، شایعات مشابهی در مورد کیم جونگ اون منتشر شد.

همسر کیم جونگ از 25 ژانویه 2020 دیده نشده است.

25-2020-

همسر کیم جونگ اون ری-سل-جو آخرین بار در 25 ژانویه سال 2020 دیده شد ، همانطور که Express.com به Dot UK گزارش داد. در آن تاریخ ، او هنگام اجرای سال نو قمری در پیونگ یانگ ، پایتخت کره شمالی ، در کنار همسرش کیم جونگ نشسته بود. از آن زمان او در هیچ رویداد ملی دیده نشده است. ری سل جو حق ندارد به خواست خود به جایی برود. حتی سفرهای رسمی آنها نیز به خودی خود ناچیز است. او همیشه با همسرش کیم جونگ اون دیده می شود. Re Soul کجا خواهد رفت و کجا نه؟ همچنین از قبل تصمیم گیری می شود.

همسر کیم در رژه نظامی کره شمالی ظاهر نشد

در 10 اکتبر سال 2020 ، یک رژه بزرگ نظامی در پیونگ یانگ برگزار شد. هر سال ری سل جو با همسرش در این مراسم شرکت می کرد ، اما امسال او غایب بود. پس از آن ، حدس و گمان های بسیاری درباره سلامتی وی بیشتر و بیشتر ویروسی شد. بسیاری از مردم گمان می كنند كه كیم جونگ اون باعث ناپدید شدن وی شده است. گفته می شود که ری را به رویدادهای عمومی می برند ، به ویژه هنگامی که طرف نرم کیم جونگ اون قرار است به جهانیان نشان داده شود. نه تنها این ، کیم همچنین هنگامی که در کنار همسرش باشد شیک تر انتخاب می شود.

سه نوع شایعه درباره همسر کیم

بر اساس گزارش Daily NK ، مردم کره شمالی سه نوع حدس و گمان درباره ری سل جو را حدس می زنند. اول ، اولین زن در کشور با مشکل بهداشتی روبرو است. دوم اینکه ، مردم معتقدند که خاله کیم جونگ اون بیمار است و ری سل جو از او مراقبت می کند. سوم ، ری از زمانی که دخترش به تازگی شروع به تحصیل کرده است ، روی تحصیلات خود تمرکز کرده است.

ری سول از خاله کیم جونگ مراقبت می کند؟

لطفاً بگویید که کیم جونگ اون پس از مرگ پدرش در سال 2011 قدرت را در کره شمالی به دست گرفت. در همین حال ، عموی او ژانگ سونگ-تک ، که می خواست برنامه اصلاحات کره شمالی را اجرا کند ، توسط کیم جونگ اون سرنگون شد. در نتیجه ، در سال 2013 ، کیم عموی خود را کشت. گفته می شود که همسرش اکنون تحت نظر کیم جونگ اون است.

[ad_2]