همسر برزیلی آلت تناسلی همسرش و آشپزها را در تابه برش می دهد

ژوئن 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ریودوژانیرو
زنی در برزیل به جرم قتل شوهر خودش دستگیر شده است. این زن همچنین پس از قتل شوهرش به بریدن و پختن قسمتهای خصوصی خود متهم است. زن متهم ، دایان کریستینا رودریگز ماچادو 33 ساله ، در 7 ژوئن توسط پلیس در شهر سائو گونکالو برزیل دستگیر شد. گفته می شود که این زن در جریان بحث جدایی همسرش را کشته است.

بین این دو در مورد جدایی اختلاف بود
این موضوع توسط همسایگان زن متهم به پلیس اطلاع داده شد. وقتی پلیس به محل رسید ، جسد بی جان ، برهنه و مثله شده مردی به نام آندره را پیدا کرد. به گفته مقامات ، همسرش آلت تناسلی خود را برید و آن را با روغن سویا در یک تابه پخت. آنها معتقدند که این جنایت حوالی ساعت 4 صبح رخ داده است که زن و شوهر اختلاف جدایی داشتند.

چاقویی که در این قتل استفاده شده بود ، در همانجا کشف شد
پلیس چاقویی را پیدا کرد که برای بریدن سبزیجات استفاده می شد. پلیس می گوید این زن ابتدا شوهرش را با سلاح کشت. بعداً قسمتهای زیادی از آن را قطع کرد. زن دستگیر شده به قتل و هتک حرمت جنازه متهم است.

این زوج یک پسر و یک دختر دارند
گفته می شود که این دو زوج در مدت 12 سال 10 سال با هم زندگی کرده اند. اما طی دو سال گذشته ، آنها به دلیل اختلافات جدا از هم زندگی کرده اند. با این حال ، این دو اغلب ملاقات می کردند. آنها یک پسر هشت ساله و یک دختر پنج ساله دارند. هنوز مشخص نیست که این کودکان در زمان ارتکاب جرم کجا بوده اند. گفته می شود که هر دو با هم یک پیتزا فروشی می دویدند.

درگیری پس از رفتن او به بار آغاز شد
به گزارش سایت خبری UOL ، این زوجین شب جنایت به یک میله رفتند. جایی که هنگام نوشیدن مشروبات الکلی و خوردن چیزی بین آن دو بحث شده بود. وکیل این زن ادعا می کند که شوهرش آندره او را تهدید به مرگ کرده است. سپس زن برای دفاع از خود شوهر خود را کشت. اما خواهر آندره ، آدریانا سانتوس ، می گوید این زن برای گرفتن انتقام خیانت ، برادرش را کشت.

[ad_2]