هفته مد پاریس: تأثیر کرونا در هفته مد پاریس ، بدون تماشای تماشاگران ، بصورت آنلاین برگزار می شود – هفته مد پاریس 2021 کاملاً دیجیتالی می شود و هیچ مهمان برای تماشاگران و تماشاگران دعوت نمی شود

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پاریس
فرانسه که از هرج و مرج ویروس کرونا رنج می برد ، در مورد هفته مد مشهور جهان پاریس تصمیم بزرگی گرفته است. ناظم مد فرانسوی با حذف گمانه زنی ها در مورد هفته مد پاریس که در این ماه برگزار می شود ، گفت كه نمایش مد مردان در پاریس برگزار می شود اما عموم مردم در آن حضور نخواهند داشت.

این برنامه به صورت دیجیتالی پخش خواهد شد
هایوت کوت فدرال گفت که به دلیل دستورالعمل های پلیس ، این بار تولید کنندگان لباس حق دعوت از مهمان را ندارند. روز دوشنبه ، فدراسیون در بیانیه خود به آژانس خبری اعلام کرد که تأیید می کند که در رویداد هفته مد پاریس هیچ مشارکت عمومی وجود نخواهد داشت. شرکت های نمایندگی این دستگیری می توانند نمایش را به صورت دیجیتالی در بیدار نمایش پخش کنند.

ممنوعیت برگزاری مراسم عمومی در پاریس وجود دارد
قفل در پاریس اعمال نمی شود ، اما برخی از محدودیت ها برای حرکت در سطح ملی وجود دارد. همچنین به دلیل عدم رعایت قوانین قابل اجرا به دلیل عفونت ویروس کرونا شش ماه حبس تعزیری در نظر گرفته شده است. قفل دوم در فرانسه در 15 دسامبر به پایان رسید ، اما رستوران ها ، بارها ، سینماها ، تئاترها و موزه ها همچنان بسته بودند.

[ad_2]