هشدار جو بایدن به کارمندان کاخ سفید: جو بایدن به کارمندان کاخ سفید هشدار می دهد ، اگر کسی رفتار نامناسبی داشته باشد ، بلافاصله اخراج می شود

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا پس از نشستن بر صندلی قدرتمندترین دفتر جهان ، هشدار جدی به مقامات كاخ سفید داد. او گفت من شنیدم که با Jog Badmigi صحبت می کردی. من شوخی نمی کنم اگر کارمندان من با کسی با سخنان ناپسند صحبت کنند ، آنها بلافاصله او را در آنجا اخراج می کنند. بایدن به کارمندان جدید خود در کاخ سفید گفت که من فقط دوست دارم شما به دیگران احترام بگذارید.

بایدن این هشدار را در زمانی صادر کرد که مقامات کاخ سفید به صورت آنلاین سوگند یاد کردند. وی گفت: “به شما بپیوندید و با شایسته ترین دولت جهان کار می کنید. ما باید روح این کشور را احیا کنیم. من همه شما را به عنوان بخشی از آن می پذیرم. رئیس جمهور جدید به مقامات گفت که تمام آنچه با اطمینان کامل از شما می خواهم صداقت و نجابت است.
دونالد ترامپ هنگام ترک چنین نامه ای نوشت ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا “خوشحال”
در دوران حکومت ترامپ ، آمریکا به دو جناح تقسیم شد.
اظهارات بایدن در حالی بیان شد که آمریکا در دولت ترامپ به دو جناح تقسیم شده بود. دونالد ترامپ تا پایان تسلیم نشد و کاخ سفید را بدون شرکت در مراسم تحلیف بایدن ترک کرد. نه تنها این ، هزاران طرفدار ترامپ وارد پارلمان آمریکا شده و مورد تخریب قرار گرفتند. ترامپ به تحریک این حامیان متهم شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده بلافاصله پس از روی کار آمدن 15 دستورالعمل اجرایی را امضا کرد ، برخی از آنها قرار است برخی سیاست های مهم خارجی و تصمیمات امنیت ملی دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق را لغو کنند. این دستورات توسط کارکاری شامل الحاق مجدد به توافق نامه پاریس در مورد تغییرات آب و هوایی ، جلوگیری از خروج ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، لغو محدودیت های سفر برای افراد از کشورهای مسلمان و توقف فوری ساخت دیوارها در مرز با مکزیک است.
کشف جو بایدن: از میشل اوباما گرفته تا هیلاری کلینتون که در مراسم تحلیف بایدن با رنگ بنفش دیده شده است ، دلیل آن را می دانید“دستورهای اجرای بیشتر طی روزهای آینده امضا می شود”
بایدن پس از امضای دستورات اجرایی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در دفتر بیضی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: “من به اقدامات اجرایی امروز افتخار می کنم و به قول هایی که به مردم آمریکا داده ام عمل خواهم کرد.” هنوز باید مسیری طولانی را طی کنید. اینها فقط دستورات اجرایی است. آنها مورد نیاز هستند ، اما برای کارهایی که خواهیم کرد به صورتحساب هایی نیاز خواهیم داشت. “رئیس جمهور گفت او و او دستورهای اجرایی را در روزهای آینده امضا خواهیم كرد.

بایدن

جو بایدن به کارمندان دستور داد مودب باشند

[ad_2]