هشدار امنیتی کاپیتول: پایتخت آمریکا در حال هشدار آتش: پارلمان آمریکا پس از آتش سوزی قفل شد

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پارلمان ایالات متحده در مقابل تپه کاپیتول آتش سوزی می کند
  • سیگنال های امنیتی باید مدتی داده می شدند
  • Lockdown نیز آزاد شد ، بعداً برداشته شد
  • او برای سوگند جو بایدن آماده می شد

واشنگتن
در ایالات متحده ، افرادی که در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن شرکت می کردند ، با دستور مقامات امنیتی روز دوشنبه از جبهه غربی ساختمان کاپیتول خارج شدند. مقامات گفتند که مردم پس از آتش زدن در فاصله ای از آنجا تخلیه شدند. در نتیجه ، مدتی هشدار امنیتی صادر شد و قفل اعمال شد. قفل بعداً برداشته شد.

به گفته مقامات ، در میان افراد جمع شده یک گروه ارتش وجود داشته است. مقامات گفتند که از این افراد خواسته شده است که وارد شده و به مکانی امن در مجموعه کاپیتول منتقل شوند. به گفته شرکت کنندگان در تمرین ، مقامات امنیتی گفتند: “این یک جلسه آموزشی نیست.” چهار مقام انتظامی گفتند که در چندین تقاطع آتش سوزی رخ داده و برای احتیاط فضای تمرین تخلیه شده است.


پیش از این ، روز جمعه یک مرد توسط پلیس با یک قبضه اسلحه و 500 گلوله در حوالی کپیتول هیل دستگیر شد. متهم همچنین در مراسم تحلیف بایدن یک حذف “کاذب” داشت. متهم تپانچه و گلوله ها را در کامیون خود پنهان کرد. متهمان دستگیر شده به نام وسلی ا. بیلر (31) شناخته شدند. بعد از دستگیری ، بیلر گفت که به طور تصادفی با اسلحه و گلوله از پشت سرش عقب افتاده است.

قرار است مراسم تحلیف جو بایدن در تاریخ 20 ژانویه برگزار شود و اقدامات شدید امنیتی با توجه به تهدید به خشونت از سوی طرفداران ترامپ انجام شده است.

آمریکا: جو بایدن تاریخ را ایجاد کرده است ، یک تغییر بزرگ در دولت

[ad_2]