هرم شناور مصر: چگونه و چرا فرعون مصر هرمی شناور در لان ساخت؟ هرم شناور اجت لاهون: چرا فرعون 4000 سال پیش “هرم شناور” ساخته است؟

ژانویه 24, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

قاهره
فرعون چهارم سنوسرت سلطنت دوازدهم مصر دستور ساخت هرم در لاهور را صادر كرد. او به منطقه واحه فیام بسیار علاقه مند بود و شروع به گسترش سیستم آبیاری از بار یوسف تا دریاچه موریس کرد. هدف از این پروژه افزایش زمین های قابل کشت بود. به لطف تلاش های وی ، در زمان امپراتوری سیزدهم پایتخت مصر باقی ماند. مستند “Unearth” تفاوت این هرم را با بقیه توضیح می دهد.

ساختار چگونه است
در این مجموعه گفته می شود كه در اطراف آن پرتگاهی بی نظیر وجود دارد. این تنها هرمی است که به نظر می رسد در آب شناور است. تونل های زیر آب با استفاده از تجزیه و تحلیل اسکن هواپیماهای بدون سرنشین مورد مطالعه قرار گرفت. با کمک او رازهای 4000 ساله فاش شد. گفته می شود ، “در سال 1870 قبل از میلاد بر روی سنگ آهک ، 160 فوت ارتفاع ساخته شده است. گرانیت سیاه در بالا نصب شده بود که به “آسمان” نزدیک می شد.


یک هرم خاص
هرم چوتا برای ملکه فراعنه و 8 بنای سنگی مستابا وجود دارد. در بیرون دیواری از آجرهای گل وجود داشت. در اطراف او آبی وجود داشت که به نظر می رسید شناور است. باستان شناس سلیما اکرام می گوید فرعون برای همان آشفتگی هرم آماده شده است. وی می گوید که در آن زمان مردم حتماً هرم شناور بر روی آب را در صحرا دیده اند.

وی گفت که به دلیل واحه ، آب همچنان به اینجا می رسد. برای ساخت آن از آجرهای سفالی استفاده شده و سپس از سنگ آهک استفاده شده است. در اطراف آن سنگرهایی حفر شده که سنگ ها در آن ریخته می شده است.

[ad_2]