نیروی هوایی چین: نیروی هوایی روسیه در حال مطالعه هشدار Aviadarts 2021 برای هند است: نیروی هوایی چین و روسیه در حال مطالعه خطرناک برای هند هستند ، می دانید چگونه

آگوست 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

مسکو
افزایش درگیری بین روسیه و چین نگرانی های هند را افزایش داده است. این روزها ، خلبانانی از روسیه ، چین و بلاروس در رزمی با نام Avidarts 2021 در حال جنگیدن هستند. از طریق این رزمایش ، چین و روسیه نیروهای خود را برای انجام عملیات مشترک و حملات هوایی کامل می کنند. زیرا بسیاری از جنگنده های موجود در نیروی هوایی هند در روسیه تولید می شوند. در چنین شرایطی ، اگر خلبانان چینی با این هواپیماها پرواز کنند ، می توانند از نقاط قوت و ضعف آنها نیز اطلاعاتی کسب کنند.

100 خلبان روس در آن شرکت خواهند کرد
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که مسابقات آموزش هوایی Avidarts 2021 در واحدهای هوانوردی منطقه نظامی جنوب آغاز شده است. بیش از 100 خلبان از تاکتیک های عملیاتی ، حمل و نقل نظامی و هوانوردی ارتش از طرف روسیه در این رزمایش شرکت خواهند کرد. انتظار می رود در مجموع 1200 پرسنل نظامی از جمله هواپیماها و مهندسان روسی در آن شرکت کنند.

رزمایش های نظامی روسیه در چین: چین و روسیه به آمریکا نزدیک می شوند و با مانور قدرت خود را به جهان نشان می دهند
تمرین برای جلوگیری از دفاع هوایی
طی این رزمایش ، خلبانان سه کشور فرار از سیستم پدافند هوایی را تمرین خواهند کرد. علاوه بر این ، آنها وظایفی مانند انجام ماموریت های شناسایی ، خلبان یک و دو ، استفاده از موشک و بمب علیه اهداف زمینی و ناوبری هوایی را انجام خواهند داد. دشمنان کاذب نیز برای انجام این ماموریت ها آماده هستند. که در آن سلاح هایی مانند تفنگ ضد هوایی ، موشک های بدون هدایت خواهند داشت.

تبلیغات جدید چین ادعا می کند که رافال را 17 بار با J-20 کشته است
کدام هواپیماهای چینی شرکت خواهند کرد؟
جنگنده های چینی J-10 و J-16 ، یک بمب افکن دوربرد H-6 و هواپیماهای ترابری نظامی Y-9 و Y-20 در این رزمایش با روسیه شرکت می کنند. علاوه بر این ، هواپیماهای تهاجمی Su-25 ، هلیکوپترهای Mi-8 و Mi-24 نیروی هوایی بلاروس شرکت خواهند کرد.

تانک ، هلیکوپتر و جنگنده … چرا چین خود را برای جنگ با روسیه آماده می کند؟
J-10 چینی چقدر قدرتمند است
چنگدو J-10CE چینی نسخه صادراتی جنگنده J-10 نیروی هوایی ارتش آزادیبخش خلق است. این یک جنگنده چند منظوره است که می تواند در هر زمان پرواز کند. این جنگنده به دلیل وزن کم می تواند حتی در مناطقی با ارتفاع زیاد به راحتی عمل کند. این هواپیما می تواند همزمان 1850 کیلومتر پرواز کند. حداکثر سرعت آن 1.8 ماخ است.


بمب افکن استراتژیک چینی H-6K خطرناک است
H-6K چینی بسیار خطرناک است. این هواپیما همچنین قادر است حملات هسته ای انجام دهد. این هواپیما برای حمل همه چیز از هواپیماهای بدون سرنشین سریع تا موشک های ضد کشتی طراحی شده است. این هواپیما همچنین می تواند موشک های کروز پرتاب کند. چین همچنین نسخه پیشرفته تری از این بمب افکن H-6N را توسعه داده است. H-6K بر اساس بمب افکن Tu-16 اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده است. چین در حال ساخت موشک های مافوق صوت هوایی برای هواپیماهای H-6N خود است.

[ad_2]