نکات سفر ایالات متحده برای هند پاکستان: به روزرسانی نکات سفر ایالات متحده برای شهروندان در هند پاکستان بنگلادش افغانستان هشدار تروریسم – هند پاکستان

ژانویه 26, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
دولت جو بایدن در ایالات متحده مشاوره سفر به شهروندان خود داده است تا در مورد برنامه های سفر به هند ، پاکستان و بنگلادش پس از اپیدمی Kovid-19 و تروریسم تجدید نظر کنند. در مورد هند ، وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که موارد ویروس کرونا در هند به طور مداوم در حال کاهش است ، اما هند همچنان به سطح 4 سقوط می کند ، که از نظر مسافرت بدترین است. وی گفت که در مرز هند و پاکستان خطر زندگی وجود دارد ، بنابراین شهروندان آمریکایی نباید به آنجا بروند.

نه تنها این ، برای هندی هایی که بیش از دو سال به آمریكا می آیند ، آزمایش ویروس کرونا برای منفی طی سه روز از تاریخ سفر مورد نیاز است. وزارت خارجه همچنین از شهروندان خواست که به افغانستان سفر نکنند. وزارت امور خارجه آمریكا روز دوشنبه با به روز كردن توصیه های سفر برای چهار كشور جنوب آسیا ، توصیه های جداگانه سفر را صادر كرد. در این مشاوره آمده است: “Kovid-19 ، به دلیل تروریسم و ​​خشونت قومی ، مردم باید در برنامه خود برای سفر به پاکستان تجدید نظر کنند.”

“گفته می شود که از رفتن به مرز بین هند و پاکستان جلوگیری شود
همزمان ، در این رایزنی از شهروندان آمریكایی خواسته شد تا با توجه به حوادث تروریسم و ​​آدم ربایی به استانهای بلوچستان و خیبر پختونخوا نروند. از شهروندان خواسته شده است به دلیل احتمال تروریسم و ​​درگیری احتمالی از بازدید از مناطق کنترل مرزی هند و پاکستان خودداری کنند. در آن آمده است: “به مناطق مرزی هند و پاکستان سفر نکنید. گروه های تروریستی فعالیت هایی را در این منطقه انجام می دهند. هند و پاکستان در هر دو طرف مرز حضور نظامی شدیدی دارند. اغلب در دو طرف خط کنترل بین نیروهای نظامی هند و پاکستان گلوله باران و گلوله باران است.

علاوه بر پاکستان ، ایالات متحده همچنین از شهروندان خواسته است تا در مورد برنامه سفر به بنگلادش در مورد اپیدمی کوید -19 و حوادث جنایت ، تروریسم و ​​آدم ربایی تجدید نظر کنند. در همین حال ، طی یک مشاوره دیگر ، کوید -19 خواست که به دلیل جنایت ، تروریسم ، ناآرامی ، آدم ربایی و درگیری مسلحانه به افغانستان سفر نکند. در این رایزنی آمده است که تمام مناطق افغانستان از نظر مسافرت خطرناک است. جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، سفر مسافران ورودی از برزیل ، ایرلند ، انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی را رسما ممنوع کرد. آفریقای جنوبی نیز با توجه به تهدید انواع جدید ویروس در لیست این کشورهای ممنوعه قرار دارد.

اتحادیه جهانگردی و مهمان نوازی هند اصرار به دولت هند دارد
آمریكا هند را در سطح 4 قرار داده است. كشورهای سطح چهار در گروه مشاوره های “غیر مسافرتی” قرار می گیرند. از سوی دیگر ، انجمن جهانگردی و مهمان نوازی هند (FAITH) از دولت هند خواسته است تا دولت ایالات متحده را برای تغییر مشاوره های سفر تحت فشار قرار دهد. ویارا گفت که دولت باید این کار را در اولویت قرار دهد تا جلوی ایجاد یک تصویر منفی برای کشور را بگیرد. ویارا گفت که صنعت گردشگری در حال حاضر به دلیل اپیدمی کرونر دچار بحران جدی شده و این صنعت به زودی در هند از سر گرفته خواهد شد.

[ad_2]