نپال هند را بخاطر تزریق واکسن ویروس کرونا در نپال ستود: نپال هند را برای کمک به واکسن ویروس کرونا تحسین می کند: واکسن ویروس کرونا

فوریه 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • سفیر نپال در هند تمجید کرد
  • برای تجویز واکسن کرونا ارزیابی شده است
  • دوست خوب ، گفت همسایه هند
  • هند 1 میلیون دوز واکسن داده است

کاتماندو
تنش بین هند و نپال سال گذشته بر اختلافات مرزی غلبه داشت. با این حال ، هند آشکارا به نپال در شیوع ویروس کرونا کمک کرده است ، که توسط نخست وزیر این کشور KP شارما اولی نیز تحسین شد ، که لحن بسیار تندی را پذیرفت. اکنون نیلامبار آچاریا ، سفیر نپال در هند ، نیز از هند تشکر کرد و گفت هر دو طرف باید به فکر حفظ روابط باشند ، نه چیزهای دیگر. “

گفته می شود: “ما از دولت هند برای تهیه 1 میلیون دوز واکسن ویروس کرونا سپاسگزاریم. ما اطمینان داریم که دوزهای بیشتری را که سفارش داده ایم دریافت خواهیم کرد. با تشکر از دولت و مردم هند ، آنها همسایگان و دوستان خوبی هستند. آچاریا همچنین گفت هند و نپال روابط فرهنگی ، تاریخی و اجتماعی نزدیک دارند. هر دو کشور ارزشهای زیادی دارند و هر دو کشور از یک تمدن ناشی می شوند.

اولی نیز تمجید کرد
پیش از این ، KP Sharma Oli در توییتر خود نوشت و از نخست وزیر مودی و دولت هند به دلیل دادن یک میلیون مکمل واکسن Kovid به نپال تشکر کرد. وی گفت هند در زمانی به نپال کمک می کرد که مردم کشور خود را اپیلاسیون می کرد. وی این اقدام را به عنوان “همسایه دوست” تحسین کرد.

تقاضا در بسیاری از کشورها
تاکنون هند واکسن COVID-19 را به کشورهای دیگر از جمله الجزایر ، آفریقای جنوبی ، بوتان ، مالدیو ، بنگلادش ، برزیل و نپال ارائه کرده است. شناخته شده است که دو واکسن علیه ویروس کرونا در هند تولید شده است. تقاضای مداوم این واکسن ها از بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد. کمپین واکسیناسیون قرآن در هند نیز با سرعت بالایی ادامه دارد.

[ad_2]