نهنگ ماهیگیری تایلندی استفراغ کرد: ماهیگیر تایلندی نهنگ استفراغ پیدا کرد: ماهیگیر در تایلند خوب استفراغ کرد

ژانویه 19, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

بانکوک
یک ماهیگیر تایلندی گنجینه عجیبی را کشف کرده است. در حقیقت ، آنها کهربا را در دریا یافتند که قیمت آن می تواند بیش از 2 روپیه باشد. کهربا یک گنجینه دریا محسوب می شود و طلای آن را دست کم نمی گیرد. در واقع ، این حاوی الکل بدون بو است ، که برای حفظ عطر و بوی طولانی مدت استفاده می شود.

نمایش قطعات
این قطعه هفت کیلوگرمی توسط Chaleramchai Mahapan در ساحل سامیلا در استان سونگ کلا پیدا شد. او گفت در دریا تله ای ایجاد می کند ، اما با تغییر هوا باید برگردد. هنگامی که او شروع به محافظت از قایق خود کرد ، این قطعه را دید. در ابتدا آنها فکر کردند که این یک سنگ ساده است ، اما پس از دقت در فهمیدند که ممکن است چیز خاصی در آن وجود داشته باشد. وی گفت: “من نمی دانستم چه خبر است تا اینکه بزرگان روستا به من گفتند که استفراغ چاه است.”

تایلند: دستهای ماهیگیران به “گنج دریا” برخورد می کند ، استفراغ Vel 25 کرور هزینه دارد!
هنگامی که هنگام سوختن ذوب شد ، مشخص شد که چالرامچای گنجینه ای گرانبها در دستان خود دارد. پس از ارسال به آزمایشگاه تأیید شد. اکنون Chaleramchai منتظر دریافت قیمت خود است که می تواند 24.5 پوند برای هر کیلوگرم باشد. آنها می گویند برای فروش آن عجله ندارند و نمایندگی خریداران بین المللی را برای آن جذب می کند.

چرا اینقدر گران است؟

یک عنصر خاص در داخل بدن ماهی های چاهی خارج می شود. طبق برخی نظریه ها ، اسپرم با کمک آن غذای خود را به خوبی ذوب می کند ، در حالی که برخی ادعا می کنند که در مدفوع چاه وجود دارد. آمبرگیس یک عنصر قابل اشتعال سخت و موم مانند است. به رنگ خاکستری روشن یا سیاه است. در صنعت عطر سازی استفاده می شود. از الکل موجود در آن برای تهیه عطرهای گران قیمت مارک دار استفاده می شود. با کمک آن می توان رایحه عطر را برای مدت طولانی حفظ کرد. بنابراین ، قیمت آن بسیار بالا است. حتی دانشمندان آن را طلای شناور می نامند.

[ad_2]