نفرین مقبره توتانخامون: مردم محلی مصر از انتقال جسد نفرین شده توت آنخامون به موزه بزرگ می ترسند – مصریان هشدار می دهند ، به پادشاه توتانخامون که 3 هزار سال است خوابیده است دست نزنید ، در غیر این صورت ….

ژانویه 12, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • هشدار برای پادشاه مرموز مصر توتانخامون ، که برای اولین بار تابوت “نفرین شده” را می گیرد
  • این تابوت قرار است در موزه قاهره که کارهای ساختمانی آن به پایان رسیده است ، به نمایش گذاشته شود
  • King Tutankhamun معروف ترین کشتی در مصر است و با کشف مقبره وی جهان متحیر می شوند.

قاهره
مردم محلی به دولت هشدار داده اند که برای اولین بار تابوت “نفرین شده” توتانخامون مرموز مصر را بردارد. این تابوت در موزه قاهره که کارهای ساختمانی آن به پایان رسیده است به نمایش گذاشته می شود. پادشاه توتانخامون بیشترین صحبت درباره فرعون در مصر باستان بود و با کشف مقبره وی جهان متحیر شد. شگفت آورتر اینکه در عرض شش ماه از افتتاح این مقبره پادشاه توتانخامون ، به نام Baby Baby ، 6 باستان شناس کشته شدند.

در میان کشته شدگان لرد کرنورون بود که هزینه حفاری ها را پرداخت کرد. در آن زمان گفته شد كه همه این افراد توسط پادشاه توتانخامون نفرین شده اند. گنجینه پادشاه توتا همچنان در سراسر جهان پخش می شود ، اما تابوت او فقط در آنجا نگهداری می شود. اکنون این تابوت Baby Baby نیز به موزه بزرگ مصر برده می شود. 97 درصد از ساخت این موزه به پایان رسیده است. دولت مصر می گوید این موزه امسال ، حتی پس از اپیدمی تاج ، افتتاح می شود.
مصر: این متخصص ادعا می کند که در زیر هرم بزرگ شبکه ای از غارها در “جهان زیرین” وجود دارد ، و آنچه را که در داخل پیدا شده است
50،000 اثر هنری در یک مکان ذخیره می شود
با افتتاح موزه ، 50،000 اثر هنری در یک مکان ذخیره می شود. شامل کالاهایی از بال شاه است. احمد ربیع محمد ، باستان شناس محلی ، از شهر لاکسار گفت که اگر توتانخامون لاکسار را ترک کند ، پس همه در اینجا ناامید خواهند شد زیرا از زمان ظهور جهان در سال 1922 ، نوزاد کودک همیشه در مقبره خود زندگی می کرد

احمد گفت: “وقتی مامی آزمایش شد ، در دره پادشاهان اتفاق افتاد. آنها اشعه ایکس خود را آوردند و راجا توتا هرگز از اینجا خارج نشد. مردم در مورد بردن راجا توتا به موزه بزرگ در شبکه های اجتماعی صحبت می کنند. راهنمای دیگر ، محمد ، گفت كه ورود كینگ توت از اینجا تأثیر بسیار بدی در ورود گردشگران خواهد داشت. وی هشدار داد كه پادشاه باستان نباید اذیت شود.

این جواب زمانی داده شد که Baby King لعنت شد
از سوی دیگر ، مدیر مسائل باستان شناسی مصر ، دکتر الطائب عباس ، مخالفت کرد و گفت که اگر توتانخامون امروز زنده بود ، او به تنهایی به قاهره می رفت. در مورد نفرین مامی ، عباس گفت که او راجع به او می داند و به او احترام می گذارد. دانشمندان بر این باورند که این گناه برای جسدی بسیار ذوب شده بوده است ، در صورت لمس هر قسمت به زخم باز یک انسان ، عفونت وی می تواند گسترش یابد. به همین دلیل است که باستان شناسان برای بازدید از چنین مکانی ماسک می بندند.

[ad_2]