نخست وزیر نتانیاهو از محاصره اسرائیل سو advantage استفاده می کند! جلسه دادرسی فساد به مدت نامحدود به تعویق افتاد – دادگاه اسرائیل دادگاه نخست وزیر بنیامین نتانیاهو را در میان محاصره Covid-19 به تعویق انداخت

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

تلآویو
نخست وزیر بنیامین نتانیاهو بزرگترین ذی نفع در محاصره شدید رژیم صهیونیستی توسط ویروس کرونا در روز جمعه است. دادگاه جلسه چهارشنبه رسیدگی به پرونده فساد مالی علیه نتانیاهو را به تعویق انداخت. دادگاه منطقه اورشلیم گفت جلسه چهارشنبه به طور نامحدود به تعویق افتاد زیرا تعداد زیادی از مردم باید در جلسه دادرسی شرکت کنند.

اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائیل
قابل ذکر است که نتانیاهو به رشوه خواری ، کلاهبرداری و نقض اعتماد متهم شده است. با این حال ، وی این ادعاها را تکذیب کرد و گفت که وی قربانی کارزارهای مطبوعاتی ، مقامات انتظامی و قضایی شده است. در ماههای اخیر ، نتانیاهو با اعتراضات هفتگی علیه نحوه برخورد دولت خود با اپیدمی ویروس کرونا مواجه شده است.

اسرائیل سریعترین واکسن در جهان است
اسرائیل یکی از سریعترین کشورهای واکسینه شده covid-19 در جهان است ، اما تعداد افراد آلوده به سرعت در حال رشد است. با توجه به این امر ، دستور تعطیلی بیشتر مدارس و شرکت ها از روز جمعه صادر شده است. از مردم خواسته می شود شغل اصلی خود را در شعاع یک کیلومتری خانه خود ترک کنند. اجتماع مردم در مکان های عمومی ممنوع است و خدمات حمل و نقل عمومی محدود است.

کرونا در مجموع 4.74000 مورد در اسرائیل دارد.
انسداد ویروس کرونا در اسرائیل تا دو هفته آینده همچنان پابرجا خواهد بود. قابل ذکر است که تاکنون 4.74000 مورد Kovid-19 در اسرائیل ثبت شده است ، در حالی که 3،565 نفر جان خود را از دست داده اند. در حال حاضر بیش از 60 هزار بیمار در کشور تحت درمان هستند.

[ad_2]