ناوگان دریای سیاه نیروی دریایی روسیه: هواپیماهای جنگی روسیه کشتی های دشمن را در دریای سیاه بمباران می کنند

جولای 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

مسکو
جنگنده های روسی در حال افزایش بمباران ناوهای جنگی تقلبی در میان افزایش تنش ها در دریای سیاه هستند. ناوگان دریای سیاه نیروی دریایی روسیه می گوید جنگنده های این کشور رزمایش مشترک دریایی را با جنگنده های منطقه نظامی جنوب انجام داده اند. در این مدت بمباران کشتی های جنگی دشمن و حملات موشکی انجام می شد. امروز ، سازمان نظامی ناتو به رهبری آمریکا همچنین در دریای سیاه با ارتش بسیاری از کشورها مانور می دهد.

تمرین بمب گذاری در دریای سیاه
خبرگزاری دولتی روسیه RIA گزارش داد که نیروی دریایی و هوایی روسیه در حال انجام مأموریت های آموزشی بر فراز دریای سیاه هستند. در این مدت بمباران دقیق و حملات موشکی بر روی کشتی های دشمن شبیه سازی شده تمرین می شد. جنگنده های سوخو Su-30SM ، سوخو Su-24M ، سوخو Su-34 و Sukhoi Su-27 در این تمرین شرکت کردند.

S-400 فقط دو روز پیش در کریمه آزمایش شد
دو روز پیش ، نیروی هوایی روسیه سیستم موشکی S-400 را در کریمه تحت اشغال اوکراین راه اندازی کرد. مقامات نظامی روسیه گفته بودند که در حال بررسی آمادگی عملیاتی این سیستم دفاع موشکی هستند. کاپیتان الکسی رولیوف ، سخنگوی ناوگان دریای سیاه نیروی دریایی روسیه گفت هواپیماها و هلی کوپترهای ناوگان دریای سیاه این تمرین را با نیروی هوایی منطقه نظامی جنوب انجام داده اند. آمادگی آنها با پرتاب سامانه موشکی ضد هوایی S-400 و سیستم موشکی و توپخانه ای خودران Pantsir بررسی شد.

سامانه موشکی S-400: چه اتفاقی برای روسیه در کریمه افتاد؟ ناگهان قدرت سیستم موشکی S-400 شروع به آزمایش کرد
روسیه از مانورهای ناتو عصبانی شده است
رزمایش سالانه پل دریایی ناتو روز دوشنبه در شمال غربی دریای سیاه آغاز شد. نیروی دریایی روسیه کشتی های جنگی شرکت کننده در این رزمایش را از نزدیک رصد می کند. حدود 5،000 نیرو و 32 کشتی جنگی از 32 کشور از مخالف روسیه در این تمرین شرکت می کنند. ارتشهای کشورهای دشمن تا 10 ژوئیه قدرت خود را در دریا در نزدیکی روسیه نشان می دهند.


آنچه سیستم دفاع هوایی کار می کند
وظیفه آن شناسایی و جلوگیری از هرگونه حمله هوایی احتمالی در کشور است. با استفاده از انواع مختلف رادارها و ماهواره ها اطلاعات را جمع آوری می کند. بر اساس این اطلاعات ، او می تواند شناسایی کند که کجا می تواند به یک جت جنگنده حمله کند. جدا از آن ، او می تواند با شلیک موشک های ضد موشکی هواپیماها و موشک های دشمن را در هوا از بین ببرد. هند تاکنون فقط تسلیحات حمله را از روسیه خریداری کرده است. برای اولین بار ، هند در حال خرید یک سیستم دفاعی S-400 از روسیه است.

موشک ضد کشتی نیروی دریایی ایالات متحده 01

تصویر نمادین

[ad_2]