نام دونالد ترامپ: ویدیوی ویروسی نام دونالد ترامپ را روی گاو دریایی در فلوریدا نشان می دهد: ترامپ پشت یک موجود آب در فلوریدا نوشت

ژانویه 13, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • تصاویر یک حیوان بی جان در آمریکا ویروسی می شود
  • “ترامپ” که در پشت گاوداری نوشته شده است
  • افراد عصبانی بعد از ظهور عکس مجازات می خواهند
  • اعلام پاداش مخبر ، دستور تحقیق

فلوریدا
در گذشته موارد زیادی از این دست در آمریکا رخ داده است که این کشور اصلاً مایل به یادآوری آنها نیست. به ویژه پس از انتخابات ریاست جمهوری ، تعداد چنین حوادث نگران کننده ای در حال افزایش است. حدود یک هفته پیش ، پارلمان این کشور مورد حمله هواداران رئیس جمهور دونالد ترامپ قرار گرفت و اکنون غیرانسانی بودن زیر آب آشکار شده است. ویدئویی از گاوداری (گاو دریایی ، گونه های پستانداران) که “TRUMP” را به انگلیسی نشان می دهد در فلوریدا ظاهر شد. این خود اقدامی بی رحمانه نسبت به یک حیوان است ، اما از آنجا که گاو دریایی موجودی در معرض خطر است ، شدت آن افزایش می یابد.

درخواست استعلام
پس از پخش این ویدئو ، سرویس ماهی و حیات وحش ایالات متحده دستور تحقیقات را صادر کرد. این حادثه روز دوشنبه پس از اشتراک عکس های روزنامه محلی Citrus County Chronicle فاش شد. پس از آن ، مردم نیز عصبانی هستند. به گفته این روزنامه ، این ارگانیسم در این مرحله در رودخانه هوموساسا پیدا شده است. کریگ کاوانا ، افسر تحقیق در مورد این پرونده گفت که این موضوع تکان دهنده است. حفاظت از حیات وحش یکی از دارایی های مهم در شهرستان مرکبات است و بنابراین ساحل طبیعی نیز نامیده می شود.

“نوشته شده با خزه”
وقتی خانمی این موجود را دید که روی قایق نشسته بود ، تعجب کرد. او فیلمبرداری کرد و فیلم ساخت. سپس آن را به دولت داد. او می گوید وقتی حالت وجود را می بیند بسیار ناراحت می شود. با این حال ، به گفته نیویورک تایمز ، ممکن است این حیوان آسیب جدی ندیده باشد زیرا به نظر می رسد که بسیاری بر پشت خود “برگ برنده” نوشته اند.

می تواند یک سال تعطیل شود
در همین حال ، مرکز تنوع زیستی پاداش 5000 دلاری را به شخصی که اطلاعاتی را درباره این حادثه ارائه داده اعلام کرد. به گفته CBS Mayami ، گونه های در معرض انقراض طبق قانون محافظت شده در نظر گرفته می شوند و در صورت شکنجه ممکن است تا 50 هزار دلار جریمه نقدی و یک سال زندان برای آنها در نظر گرفته شود. در همان زمان ، مردم ضمن ابراز خشم از این حادثه ، ورود حیوانات بی گناه به سیاست را محكوم كردند و خواستار مجازات شدید عاملان آن شدند.

[ad_2]