نامه ترامپ به بایدن: دونالد ترامپ قبل از ترک کاخ سفید نامه ای بسیار سخاوتمندانه به جو بایدن نوشت

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • بایدن می گوید ترامپ نامه ای “بسیار سخاوتمندانه” در مورد او در دفتر بیضی گذاشته است
  • یک سنت وجود دارد که رئیس جمهور معزول نامه ای را به رئیس جمهور جدید در دفتر بیضی می گذارد
  • ترامپ نیز نامه ای مشابه به بایدن گذاشت و دید که بایدن به نوعی خوشحال است

واشنگتن
جو بایدن ، رئیس جمهور آمریكا گفته است كه دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین پیش از ترك كاخ سفید نامه “بسیار سخاوتمندانه” در مورد او را در دفتر بیضی گذاشته است. این روال وجود دارد که رئیس جمهور مستعفی نامه هایی را درباره رئیس جمهور جدید در دفتر بیضی دفتر تصمیمات می گذارد. ترامپ همچنین نامه ای مشابه به بایدن برجای گذاشت. با این حال ، بایدن از دیدن این نامه به نوعی خوشحال شد.

در واقع ، دونالد ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده ، بسیاری از سنتهای ثابت را در پایان دوره ریاست جمهوری خود شکسته بود ، بنابراین تا روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا وی سنت ترک نامه برای جانشین خود در دفتر ریاست جمهوری ، جو بایدن را دنبال می کند ، عدم اطمینان وجود داشت. ترامپ حتی رسماً پیروزی بایدن را تبریک نگفته بود. رئیس جمهور بایدن روز چهارشنبه در دفتر بیضی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: “ترامپ نامه ای بسیار سخاوتمندانه نوشت. از آنجا که بسیار شخصی است ، تا زمانی که نتوانم با آنها صحبت کنم نمی توانم در مورد آن صحبت کنم. اما این بسیار سخاوتمندانه است.

رئیس جمهور گفت که قصد دارد با ترامپ گفتگو کند. سخنگوی کاخ سفید جین ساکی روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که وقتی بایدن نامه را به دفتر بیضی می خواند آنجا بود. با این حال ، ساکی همچنین از توصیف جزئیات در این زمینه خودداری کرد و نامه را بسیار “شخصی” توصیف کرد. وی گفت: بایدن همه چیز را در این باره به تو گفت. ساکی گفت: “بسیاری از سخاوتمندانه و خوب در نامه نوشته شده است. عدم صدور نامه بدون رضایت ترامپ بیانگر نظر وی (بایدن) است ، اما نشان دهنده تماس تلفنی وی با رئیس جمهور سابق نیست.

بزها

دونالد ترامپ نامه ای بسیار سخاوتمندانه به جو بایدن نوشت

[ad_2]