نئون: واکسن ویروس کرونا ویروس نپال: واکسن COVID-19 مورد تأیید نپال ساخت هند – نپال واکسن ویروس کرونا علیه آسترازنکا تولید شده توسط موسسه سرم هند را تأیید می کند

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کاتماندو
نپال استفاده اضطراری از واکسن AstraZeneca Covishield را که در هند برای Kovid-19 تولید می شود ، تأیید می کند. تاکنون 1950 نفر به دلیل همه گیری در کشور جان خود را از دست داده اند. بر اساس بیانیه ای که از طرف وزارت داروی نپال صادر شده ، تصمیم تصویب واکسن در روز جمعه گرفته شده است.

براساس این بیانیه ، “به نپال اجازه استفاده مشروط از واکسن Covishield علیه Kovid-19 در موارد اضطراری داده شده است.” شرکت دارویی AstraZeneca با همکاری م Instituteسسه سرم مستقر در پون در هند این واکسن را به چندین کشور با درآمد متوسط ​​و پایین به غیر از دولت هند ارائه می دهد. این موسسه بزرگترین تولید کننده واکسن در جهان است.

نپال هند را تبریک می گوید
از طرف دیگر ، وزارت امور خارجه هند روز جمعه گفت که در جریان ششمین نشست کمیسیون مشترک هند و نپال نپال به کویویشیلد و کواکاسین برای موفقیت محصول تبریک گفت و درخواست اولین واکسن برای نپال را داد. طبق گزارش رسانه ها ، حدود 12 میلیون واکسن از نپال درخواست می شود.

تقاضا در بسیاری از کشورها
هر ماه 7 تا 8 کرور واکسن در کارخانه تولید سرم تهیه می شود. برنامه ریزی شده است که تصمیم بگیرد که چند دوز به هند و خارج از کشور داده می شود. وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای حمل و نقل و نگهداری آن انجام داده است. بسیاری از کشورهای جهان خواستار واکسن سرمی از هند و دفتر نخست وزیر (PMO) هستند. SII همچنین در تلاش است واکسنهایی را برای آفریقا و آمریکای جنوبی تهیه کند.

شرکتها مسئول عوارض جانبی واکسن کرونر خواهند بود: دولت

عکس توکن

عکس توکن

[ad_2]