موشک Sarmat روسیه: روسیه قصد دارد موشک RS 18 Sarmat را که قادر به از بین بردن فرانسه است ، آزمایش کند – روسیه یک موشک هسته ای مخرب پرتاب خواهد کرد

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

روسیه در میان تنش های مداوم با ایالات متحده و کشورهای اروپایی ، موشک جدید مخرب جدید خود را آزمایش خواهد کرد. یک موشک روسی که قادر به اصابت حدود 10 هزار کیلومتر است قادر به حمل کلاهک هسته ای است. قدرت تخریبی این موشک را می توان با این واقعیت قضاوت کرد که با یک حمله می تواند کل فرانسه را نابود کند. نام این موشک بین قاره ای RS-18 Sarmat است. کشورهای ناتو این موشک قاتل را Satan-2 می نامند. بیایید همه چیز را در مورد این موشک روسی که فاجعه به بار آورده است بدانیم …

RS-18 می تواند 16 بمب هسته ای را همزمان حمل کند

-16-rs-18

موشک RS-18 می تواند یک بمب بزرگ هسته ای یا 16 بمب هسته ای کوچک را حمل کند. نه تنها این ، اگر نیروهای امنیتی روسیه بخواهند ، بمب هسته ای هسته ای می تواند به یک بمب هسته ای مجهز شود و می تواند این موشک را پرتاب کند. طبق گفته وزارت دفاع روسیه ، این موشک به دلیل توانایی قدرتمندی که دارد می تواند سیستم پدافند هوایی دشمن را منهدم کند. این موشک 100 تن وزن دارد و می تواند تا 10 هزار کیلومتر برسد. یکی از ضربه های او می تواند خاک فرانسه را به خاکستر تبدیل کند. نکته ویژه این موشک این است که هر کلاهک آن می تواند اهداف مختلفی را منهدم کند. موشک RS-18 بر اساس طراحی شوروی جایگزین SS-18 خواهد شد. SS-18 سنگین ترین موشک بین قاره ای جهان است.

“آزمایش موشکی RS-18 در هر زمان ممکن است اتفاق بیفتد”

-18-

روسیه این موشک را در زمانی آزمایش خواهد کرد که وزیر دفاع روسیه به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت موشک جدید هایپرسونیک پس از چندین آزمایش در ماه دسامبر به بهره برداری رسید. روسیه چندین بار موشک Sarmat را لغو کرده است و مقامات روسی اکنون اعلام کرده اند که این موشک تا سال 2022 به نیروی موشکی استراتژیک روسیه خواهد پیوست. الکسی کریوروچکو ، معاون وزیر دفاع روسیه به روزنامه نظامی گفت که موشک RS-18 می تواند در هر زمان آزمایش شود. وی گفت: “می خواهم بگویم که آزمایش موشکی سرمات به پایان رسیده و موفقیت آمیز بوده است. در آینده نزدیک اکنون آزمایش موشکی را انجام خواهیم داد.

“هیچ سیستم دفاع موشکی نمی تواند جاده را متوقف کند.”

معاون وزیر دفاع روسیه می گوید موشک Sarmat آنقدر قدرتمند است که هیچ موشکی نمی تواند سلاح دفاعی آن را متوقف کند ، هر چقدر هم مدرن باشد.به گزارش خبرگزاری تاس ، سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه گفت وزارتخانه او را خواهد ساخت سایت آزمایش در سیبری برای آزمایش موشک Sarmat. در اوایل ماه دسامبر ، گروهبان کاراکیف ، فرمانده نیروهای موشکی استراتژیک روسیه ، گفت که موشک Sarmat در سال 2022 برای جنگ آماده خواهد شد. پیش از این ، این موشک قرار بود در سال 2020 به کار بیفتد. در دسامبر سال گذشته ، رئیس جمهور روسیه پوتین تایید کرده است که این موشک در آستانه آماده شدن است.

RS-18 می تواند 24 موشک هایپرسونیک را حمل کند

24-18

موشک Sarmat روسی می تواند 24 دستگاه پرواز مافوق صوت Avonguard را به طور همزمان حمل کند. موشک Sarmat توانایی حمله از دو قطب شمال و جنوب را دارد. پیش از این ، وزیر دفاع روسیه به پوتین گفته بود که اولین واحد موشکی مافوق صوت مجهز به وسیله نقلیه شناور مافوق صوت Avonguard برای جنگ آماده است. پوتین موشک Avonguard را در مارس 2018 به جهان معرفی کرد.وی گفت موشک Avanguard آنقدر سریع است که سیستم پدافند هوایی دشمن را بی فایده می کند. پوتین موفقیت موشک آونگارد را با اولین ماهواره روسی که در سال 1957 پرتاب شد مقایسه کرد. موشک آوانگارد با 27 برابر سرعت صوت برخورد کرد. می تواند 7000 مایل در ساعت را طی کند.

[ad_2]