مورد ویروس انسانی ویروس انسانی ایالات متحده: ایالات متحده در میشیگان اولین مورد ویروس انسانی را گزارش می کند

ژوئن 9, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • در حال حاضر خطر ابتلا به ویروس ویروس حنا در شهر میشیگان آمریکا وجود دارد.
  • ممکن است زنی در میشیگان هنگام نظافت منزل به ویروس ویروس آلوده شده باشد.
  • گفته می شود که این زن با موش ها تماس گرفته و ویروس را از آنها دریافت کرده است.

میشیگان
در اوج سقوط ویروس کرونا ، اکنون خطر ابتلا به ویروس هانتاویروس در میشیگان ، آمریکا وجود دارد. ممکن است خانمی در میشیگان به ویروس حنا آلوده باشد. زن آلوده در شرایط وخیم در بیمارستان بستری شد. گفته می شود که این زن با موش ها تماس گرفته و از آنها ویروس وارد زن شده است.

روز دوشنبه ، مقامات بهداشتی میشیگان گفتند که زن وشتناو در شهرستان کانادا پس از اینکه از مشکل ریه رنج می برد ، در شرایط بحرانی بستری شد. گفته می شود این زن مشغول نظافت منزل است و در این مدت ویروس هانتا را از موش ها گرفت. از ژانویه 2017 ، 728 مورد ویروس ویروس هانتراو در ایالات متحده وجود دارد. مقامات آمریکایی از سال 1993 ویروس را رصد می کنند.

ویروس ویروس چیست
پیش از این در یوننان چین ، مردی بر اثر ویروس هانتا درگذشت. به گفته متخصصان ، ویروس حنا به دلیل تماس با موش و سنجاب شیوع می یابد. طبق تحقیقاتی که تاکنون انجام شده ، این ویروس در هوا پخش نمی شود و از انسانی به انسان منتقل نمی شود. اما اگر فردی با موش یا سنجاب تماس پیدا کند ، در معرض خطر ابتلا به ویروس ویروس قرار دارد. ویروس حنا باعث ایجاد ویروس ویروس در انسان می شود که همچنین می تواند باعث مرگ افراد شود.

علائم ویروس هانتا چیست

شما به راحتی می توانید علائم ویروس ویروس را تشخیص دهید. طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، وقتی فردی به ویروس حتا آلوده می شود ، درجه حرارت بالای 101 درجه دارد ، عضلاتش دردناک است و همچنین سردرد دارد. علاوه بر این ، یک فرد آلوده به ویروس حنا همچنین دارای تهوع ، استفراغ و درد شکم است. در همان زمان ، بثورات قرمز نیز روی پوست ظاهر می شوند.

[ad_2]