موج گرمای ایالات متحده: به روزرسانی هوا ، مرگ در ایالات متحده ، کانادا از بدترین موج گرم ثبت شده

جولای 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

سالم
گرمای شدید در بسیاری از مناطق ایالات متحده و کانادا ویرانی ایجاد کرده است. در هر دو کشور بسیاری از افراد در خانه های بدون کولر و پنکه کشته شده اند. بیشتر کشته شدگان افراد مسن بودند. در 100 سال گذشته هرگز در این دو کشور اینقدر گرما نبوده است. در کانادا ، دما در بسیاری از نقاط از 49 درجه سانتیگراد فراتر رفته است.

دانشمندان در مورد گرمای رکورد هشدار می دهند
هواشناسان نسبت به گرمای کم سابقه در اقیانوس آرام شمال غربی و غرب کانادا هشدار داده اند. به دنبال این هشدار ، مقامات مراکز خنک کننده ساختند ، آب را برای افراد بی خانمان توزیع کردند و چندین مرحله دیگر برداشتند. با این وجود صدها نفر از جمعه تا سه شنبه از گرما می ترسند. هنوز هشدار از گرمای شدید در فضای شمال غربی و غرب کانادا وجود دارد.

79 نفر فقط در اورگان کشته شدند
جسد یک کارگر مهاجر در اتاق کودکان در اورگن آمریکا پیدا شد. این متخصص پزشکی اورگان گفت: تعداد کشته شدگان در این ایالت تنها به 79 نفر رسیده است که بیشترین مرگ و میرها در شهرستان مولتنوما رخ داده است. و در کالیفرنیا ، گرما زندگی مردم را دشوار کرد. در پورتلند ، تقاضا برای AC و کولرها به قدری افزایش یافته است که حتی تقاضای داخل فروشگاه ها نیز در دسترس نیست.

موج گرمایی شمال غربی اقیانوس آرام (1).

در کانادا ، رئیس تحقیقات بریتیش کلمبیا ، لیزا لاپوینت گفت که دفتر وی گزارش هایی درباره حداقل 486 مرگ ناگهانی و غیر منتظره بین جمعه و چهارشنبه بعد از ظهر دریافت کرده است. وی گفت: اگرچه گفتن اینکه چه تعداد از این مرگ ها به دلیل گرما بسیار زود است ، اما این مرگ ها به دلیل گرما احتمالاً زیاد است.

به روزرسانی های هواشناسی ایالات متحده: گرمای شدید ، طوفان های طوفانی ، باران های سیل آسا و اکنون سیل … چه بر سر آب و هوا در آمریکا آمده است؟
مقامات دولت واشنگتن بیش از 20 مورد مرگ ناشی از گرما را گزارش کرده اند ، اما تعداد آنها ممکن است افزایش یابد. افرادی که در شهرستان مولتون ، اورگن درگذشتند ، از 67 تا 97 سال داشتند. افسر بهداشت منطقه جنیفر وینز در مصاحبه ای روز پنجشنبه گفت که او نگران تلفات جانی در میان پیش بینی های هواشناسی است. اجساد دو نفر در خیابانی در شهر بند در اورگان پیدا شده است ، جایی که ده ها بی خانمان در اردوگاه ها زندگی می کنند.

شمال غربی اقیانوس آرام ایالات متحده با موج گرما روبرو است (1).

هواشناسان گفتند که احتمال افزایش گرما در شمال غربی اقیانوس آرام وجود دارد. این منطقه معمولاً به دلیل فصل خنک و بارانی خود شناخته می شود و تابستان بسیار کمی را سپری می کند ، بنابراین اکثر مردم تهویه مطبوع ندارند. در سیاتل ، پورتلند و بسیاری از شهرهای دیگر آمریکا ، همه رکورد های گرما شکسته شده و در بعضی نقاط جیوه از 46 درجه سانتیگراد عبور کرده است.

[ad_2]